Kubek termiczny jednoręczny stalowy Stanley TRIGGER CLASSIC - 350 ml

  • Producent: Stanley
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 133,00 zł
  • Rabat: -26,60 zł (20 %)
  • 106,40 zł

szczelny kubek termiczny 0,35L 

Idealny do samochodu, pracy, na uczelnię i wycieczkę 

Zastosowanie próżni pomiędzy dwoma ściankami pozwala na długie utrzymanie pożądanej temperatury, gorącego napoju 5 godzin, zimnego 6, a lodu nawet 26 godzin.

Pokrywę kubka można łatwo rozkręcić, by dokładnie umyć każdy z elementów - jest to rozwiązanie konstrukcyjne, zapewniające higienę używanego kubka.

Napój uwalniany jest po nachyleniu kubka do ust i naciśnięciu przycisku jednym palcem. Umożliwia to picie bez otwierana lub odkręcania kubka. Gwarancja 100% szczelności.

Kubek pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych.

Kubek wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8, naturalnie wolnej od BPA.

Istnieje możliwość naniesienia logotypu (grawer) - opcja dodatkowo płatna.

Można myć w zmywarce.

 

 

CIEPŁO   ZIMNO   LÓD

7 h

 

10 h

 

30 h

Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

 

O marce Stanley:
Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termosy ze stalowym wkładem i od tej pory jest liderem w jakości ich wykonania. Termosy i kubki termiczne Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły użytkowników do pewności jaką dają.