Kubek kempingowy z pokrywką Stanley 0,35L - Czarny

  • Producent: Stanley
  • Dostępność:
  • szt.
  • Cena katalogowa: 139,90 zł
  • Rabat: -25,18 zł (18 %)
  • 114,72 zł

Stalowy kubek termiczny z uchem i pokrywką

Idealny na kemping, wycieczkę lub do pracy

Kubek termiczny wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8, naturalnie wolnej od BPA o pojemności 350ml idealnie sprawdzający sie podczas wyjazdów na kemping i wypady za miasto.

Dzięki zastosowaniu izolacji próżniowej pomiędzy dwoma ściankami utrzymuje temperaturę gorącego napoju 1,5 godziny, zimnego 3 godziny, a lodu nawet 15 godzin.

Przezroczysta pokrywka wykonana z tritanu posiada otwór, który umożliwia picie bez konieczności zdejmowania pokrywki z kubka. Kubek po założeniu pokrywki nie jest szczelny.

Tworzy idealny komplet z dripem turystycznym Stanley do parzenia kawy.

Można myć w zmywarce.

CIEPŁO   ZIMNO   LÓD

1,5 h

 

3 h

 

15 h

Podawane parametry dotyczące utrzymania temperatury dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Otwieranie naczynia i częściowe opróżnianie wiąże się z szybszą utratą początkowej temperatury. Dla wydłużenia czasu utrzymania temperatury zaleca się, aby najpierw wypełnić naczynie gorącą wodą i pozostawić na pięć minut szczelnie zamknięte, po czym opróżnić i napełnić docelowym napojem lub potrawą oraz szczelnie zamknąć. W przypadku gdy przechowywany ma być produkt zimny lub chłodny należy użyć wody zimnej.

 

 

O marce Stanley:
Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termosy ze stalowym wkładem i od tej pory jest liderem w jakości ich wykonania. Termosy i kubki termiczne Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły użytkowników do pewności jaką dają.