Termos, butelka na piwo CLASSIC GROWLER - zielona 1,9L / Stanley

  • Producent: Stanley
  • Dostępność:
  • szt.
  • Cena katalogowa: 370,00 zł
  • Rabat: -66,60 zł (18 %)
  • 303,40 zł

Duży termos na piwo - by zachować temperaturę na długo

na spotkanie z kumplami przyda się zapas zimnego piwa

Wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8, naturalnie wolnej od BPA.  Pomiędzy dwoma stalowymi ściankami termosu znajduje się izolacja próżniowa - dzięki temu piwo zachowuje taką temperaturę w jakiej było nalane.

Szczelne zamknięcie sprawia, że piwo się nie wyleje podczas transportu i zachową pożądaną temperaturę 18 godzin piwo lub grzane wino, a 24 godziny zimne.

Ergonomiczny uchwyt ułatwia przenoszenie oraz nalewanie do mniejszych kufli.

Możliwość naniesienia logotypu (grawer) - opcja dodatkowo płatna.

Można myć w zmywarce.

CIEPŁO   ZIMNO   LÓD

18 h

 

24 h

 

96 h

Podawane parametry dotyczące utrzymania temperatury dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Otwieranie naczynia i częściowe opróżnianie wiąże się z szybszą utratą początkowej temperatury. Dla wydłużenia czasu utrzymania temperatury zaleca się, aby najpierw wypełnić naczynie gorącą wodą i pozostawić na pięć minut szczelnie zamknięte, po czym opróżnić i napełnić docelowym napojem lub potrawą oraz szczelnie zamknąć. W przypadku gdy przechowywany ma być produkt zimny lub chłodny należy użyć wody zimnej.

O marce Stanley:
Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termosy ze stalowym wkładem i od tej pory jest liderem w jakości ich wykonania. Termosy i kubki termiczne Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły użytkowników do pewności jaką dają.