Torba na bagażnik BA25 Ibera MIK Commuter Bag IB-BA25 - MIK System

  • Producent: Ibera
  • Dostępność:
  • szt.
  • 499,00 zł 339,00 zł

Montowana od góry torba do bagażnika, idealna na weekendowe wycieczki oraz do dojeżdżania do pracy/szkoły z rozwijanymi bocznymi kieszeniami.

 

Kompatybilne bagażniki: Tylne bagażniki kompatybilne z systemem MIK lub inne bagażniki pod dokupieniu adaptera MIK CARRIER PLATE

  • Standaryzowany system zatrzasków do bagażników MIK (m.in. w GIANT i TREK)             
  • Wieloprzedziałowa - Rozwijane boczne kieszenie        
  • Szerokie otwarcie i łatwy dostęp do suwaka     
  • Wzmocniona, wyściełana podstawa
  • Woź podręczniki szkolne, artykuły spożywcze, ubranie na zmianę, sprzęt rowerowy i wszystkie niezbędne w podróży drobiazgi.

Cechy: Duży przedział z szeroko odpinanym zamkiem błyskawicznym, zapewnia dostęp do dużej przegrody z wew. kieszenią z siatki i kolejną zapinaną na zamek. Dodatkowo torba posiada 2 rozwijane - zewnętrzne kieszenie boczne oraz górną, uchwyt do noszenia w dłoni, demontowalny pasek na ramię, odblaskowe elementy oraz ucho na lampkę.

Materiał: Wodoodporny nylon 600D
Mocowanie: Wbudowana płytka adaptera MIK z blokadą
Wymiary: 37,5 cm x 26 cm x 25 cm (złożona) / 37,5 cm x 26 cm x 40 cm (rozłożona)
Pojemność: 15 L (złożona) / 25 L (rozłożona)
Waga: 1.16 kg
Limit ładowności: 25 kg
Kolory: Czarny

 

Kompatybilne bagażniki: Tylne bagażniki kompatybilne z systemem MIK lub inne bagażniki pod dokupieniu adaptera MIK CARRIER PLATE


System MIK -
Opatentowany system konstrukcji bagażników rowerowych, który umożliwia natychmiastowe i bardzo wygodne przypięcie/odpięcie torby lub kosza w systemie MIK na tylnym bagażniku MIK. Torby MIK firmy Ibera są już wyposażone w płytkę adaptera MIK oraz tzw. MIK Stick (składany klucz zwalniający torbę z uchwytu).

Uwaga: Do prawidłowego działania toreb w systemie MIK użytkownik musi posiadać bagażnik kompatybilny MIK System lub można dokupić specjalnną płytkę adapter MIK System.O marce Ibera: Ibera tworzy innowacyjne wyposażenie do rekreacji, dojazdów oraz wycieczek rowerowych. Nasze produkty projektowane są i budowane, aby dostarczyć użytkownikom korzystającym z roweru więcej komfortu, wygody i nadać pewnego stylu wyjątkowości.