Sakwa turystyczna podwójna BASIL MILES DOUBLE BAG 34L, Universal Bridge System, wodoodporny poliester,

  • Producent: Basil
  • Dostępność:
  • szt.
  • Cena katalogowa: 455,70 zł
  • Rabat: -127,60 zł (28 %)
  • 328,10 zł

Sakwa turystyczna podwójna BASIL MILES DOUBLE BAG 32L, Universal Bridge System, wodoodporny poliester

Basil Miles to sportowy wybór podwójnej sakwy rowerowej, która zapewnia dużo miejsca na wszystkie przedmioty. Dzięki pojemności 34 litrów nigdy nie musisz rezygnować z tego co chcesz zabrać ze sobą na przejażdżkę rowerową. Posiada doskonałą konstrukcję i solidną podszewkę. Wykonana z wytrzymałego poliestru, sakwa ta jest skonstruowana z myślą o trwałości i pomaga utrzymać elementy w czystości dzięki wodoodpornemu wykończeniu. Łatwo zamykana dzięki bezpiecznemu zapięciu, torba ta może być przymocowana do bagażnika dzięki systemowi Universal Bridge, z przyjaznymi dla użytkownika uchwytami, dzięki czemu możesz ją nosić ze sobą. Co więcej, ta podwójna sakwa rowerowa ma odblaskowe wykończenia, dla lepszej widoczności na drodze lub ścieżce rowerowej, z wystarczającą ilością miejsca, aby zmieścić dodatkowe światła LED. Jeśli szukasz niezawodnej sakwy na swój rower, która do tego swietnie wygląda, to torba Basil Miles Double Bag jest dla Ciebie.

Funkcje:

- Odblaskowe wykończenia sprawiają, że jesteś lepiej widoczny w ciemności.
- Możliwość przypięcia dodatkowego oświetlenia LED.
- Idealna do użytku z rowerami elektrycznymi.
- Sakwa Basil Miles Double Bag to podwójna sakwa rowerowa o łącznej pojemności 34 litrów.


Wymiary: 34 cm x 17 cm x 43 cm
Waga: 1,25 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 34 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Universal Bridge System

BASIL UNIVERSAL BRIDGE SYSTEM
Basil opracował i opatentował nowy System Universal Bridge, dzięki któremu Jesteś w stanie szybko i łatwo usunąć podwójną torbę z bagażnika. System Universal Bridge jest łatwy do zainstalowania na Twoim bagażniku za pomocą ośmiu otworów. Ten nowy system jest kopmatybilny ze wszystkimi bagażnikami, wliczając w to: e-rowery, Racktime i I-Rack/Carrymore. I z dodatkowym uchwytem Additional Handle (do kupienia osobno BAS-50467) można zabrać ze sobą podwójną torbę, kiedykolwiek masz na to ochotę. Na przykład do supermarketu.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.