Kamizelka męska wysokiej widoczności Proviz GILET - Rozmiar S

  • Producent: Proviz
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 129,90 zł 74,90 zł

Wykonany z lekkiego, oddychającego materiału, nowy bezrękawnik Proviz stanowi dodatkową warstwę ochronną przeciwko warunkom meteorologicznym. Bezrękawnik jest kluczową częścią garderoby zapewniającą optymalną temperaturę ciała i najwyższy komfort podczas użytkowania. Bezrękawnik męski firmy Proviz dostępny jest w kolorze żółtym lub pomarańczowym zapewniajacym świetny wygląd i bezpieczeństwo na drodze, czy to na rowerze czy podczas biegania. Zastosowany materiał jest wysoko oddychający i wodoodporny, jeśli złapie Cię deszcz. Aby zapewnić odpowiednią temperaturę, plecy bezrękawnika są wykonane z materiału meshowego, pozwalającego na odprowadzanie ciepła wytwarzanego przez ciało. Bezrękawnik jest również kompatybilny z LEDem Proviz Flasher

Proviz Flasher - po prostu zamocuj Flasher do rzepa pod wstawką na plecach, aby zapewnić sobie większą widoczność i bezpieczeństwo podczas podróżowania w nocy. Dostępny osobno - widoczny poniżej strony w zakładce akcesoria.

Tabela rozmiarów:


O marce Proviz:
Proviz postawił wysoką poprzeczkę nad wszystkimi firmami odzieżowymi specjalizującymi się w produkcji akcesoriów rowerowych. Mówimy tutaj o bezpieczeństwie i maksymalnej widoczności strojów i akcesoriów.
Produkty Proviz są stworzone przez rowerzystów dla rowerzystów, a twórcy chcieli przynieść nowy poziom odzieży i akcesoriów „Hi visibility” na rynek przy użyciu technologii emitujących światło w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Proviz powstał w 2010 w Wielkiej Brytanii, podbił USA, Irlandię, Szwajcarię, a w 2013 Polskę.