Torba rowerowa na kierownicę Deuter Mondego HB8 black
- Obserwuj produkt: 
                            
 - Producent: Deuter
 - 
 
        
    #
    
                                                            
                                                               - 339,90 zł
 - szt.
 
Deuter Mondego HB 8 pojemna torba rowerowa, którą łatwo zamocować na kierownicy. Pasuje do różnego rodzaju rowerów, jest lekka i ekologiczna.
Torba rowerowa na kierownicę Deuter Mondego HB 8 dla początkujących rowerzystów, wykonana z trwałego, poddanego recyklingowi materiału zatwierdzonego przez bluesign®, z elastyczną linką na górze do mocowania łatwo dostępnych przedmiotów, zapinanymi na zamek kieszeniami bocznymi, przestronną komorą główną i odblaskowymi detalami.
Wytrzymałe paski w połączeniu z podkładkami dystansowymi umożliwiają zamontowanie jej na kierownicy na różnych rozmiarach ram i średnicach rur, a zapięcie na rzep utrzymuje ją bezpiecznie na miejscu.
PRODUKCJA CHRONIĄCA ZASOBY NATURALNE
Dzięki materiałowi korpusu z certyfikatem bluesign®, wykonanemu w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i oszczędzającym zasoby komponentom pochodzącym w 100% z produkcji przyjaznej dla środowiska, plecak spełnia najwyższe standardy. Jest również neutralny dla klimatu i nie zawiera PFC, co stanowi wyraźną deklarację i zaangażowania marki w zrównoważony rozwój.
MATERIAŁ W 100% Z RECYKLINGU PET
Tkaniny użyte do tego modelu wykonane są z pokonsumenckich butelek PET.
MATERIAŁ:
- POLIAMID HT BRIGHT 100D; lekka i wytrzymała tkanina poliamidowa. Wysoka gęstość nici zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Struktura ripstop została zaprojektowana jako struktura plastra miodu i nadaje tkaninie szczególny wygląd.
 - POLIAMID 420D; tkanina poliamidowa 420D jest wyjątkowo wytrzymała: dzięki gęstej i niezwykle delikatnej strukturze tkaniny obie tkaniny poliamidowe są wyjątkowo odporne na rozdarcia i ścieranie. Podwójna powłoka PU chroni przed wilgocią przy słupie wody 1500 mm.
 
BEZ PFC
Produkt jest wolny od per- i polifluorowanych chemikaliów. Deuter zmniejsza w ten sposób zużycie substancji szkodliwych dla środowiska, które zanieczyszczają środowisko i zdrowie. PFC jest używany między innymi jako powłoka chroniąca przed deszczem, ponieważ ma właściwości odpychające wodę, brud i tłuszcz. Zamiast tego Deuter stosuje obecnie impregnację DWR (Durable Water Repellency), która jest nieszkodliwa dla zdrowia i środowiska.
Najważniejsze cechy torby rowerowej Deuter Mondego HB 8:
- Pojemna i lekka torba na kierownicę rowera
 - Komora główna zapinana na zamek
 - Dwie elastyczne kieszenie boczne, w tym jedna zapinana na zamek
 - Odblaskowe detale
 - Dwa paski na rzepy do mocowania na kierownicy
 - Jeden pasek na rzep, aby zapobiec skręcaniu
 - Cztery podkładki dystansowe do montażu na różnych typach kierownic
 - Linka bungee na górze
 - Materiał PET w 100% z recyklingu
 - Bez PFC
 
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.