Termos obiadowy ze sztućcem Stanley CLASSIC - 0,4 L

  • Producent: Stanley
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 158,00 zł
  • Rabat: -31,60 zł (20 %)
  • 126,40 zł

termos obiadowy w zestawie ze sztućcem

Kompaktowy termos jest idealnym rozwiazaniem aby przechować i zjeść smaczny i pożywny posiłek w pracy, szkole lub w podróży.

Średnica naczynia pasuje zarówno do męskiej oraz damskiej dłoni.

Dwie ścianki z izolacją próżniową oraz izolowany korek sprawią, że Twój posiłek długo pozostanie w temperaturze znacznie różniącej się od temperatury otoczenia. Gdy termos jest pełny utrzyma temperaturę posiłku do 7 godzin.

Korek wyposażony jest w silikonową uszczelkę gwarantują 100% szczelność.

Szeroki wlot o średnicy 7cm ułatwia napełnianie, oraz utrzymanie wnętrza termosu w czystości.

Termos wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8, naturalnie wolnej od BPA.

Produkt można myć w zmywarce.

icon: hot   icon: cold

7 h

 

7 h

Podawane parametry dotyczące utrzymania temperatury dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Otwieranie naczynia i częściowe opróżnianie wiąże się z szybszą utratą początkowej temperatury. Dla wydłużenia czasu utrzymania temperatury zaleca się, aby najpierw wypełnić naczynie gorącą wodą i pozostawić na pięć minut szczelnie zamknięte, po czym opróżnić i napełnić docelowym napojem lub potrawą oraz szczelnie zamknąć. W przypadku gdy przechowywany ma być produkt zimny lub chłodny należy użyć wody zimnej.

 


O marce Stanley:
Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termosy ze stalowym wkładem i od tej pory jest liderem w jakości ich wykonania. Termosy i kubki termiczne Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły użytkowników do pewności jaką dają.