Siodło selle royal TORX do 150 kg

  • Producent: Selle Royal
  • Dostępność:
  • szt.
  • 304,00 zł 199,00 zł

Szer. 250 mm / Dłg. 275,5 mm / Waga. 1070 g

Miękki Royalgel + Elastomery / RVL / ICS / poszycie Strengtex / wzmocnione pręty
Siodło testowane do aż 150 Kg!
Sylwetka relaxed
Wersja unisexStyl jazdy RELAXED (zrelaksowany) - 90º


Główne cechy:

 • unisex

Elastomer - elastomery które dodatkowo amortyzują i chronią przed wstrząsami. Elastomer to polimerowy materiał który absorbuje wstrząsy. Zastąpił on tradycyjne metalowe sprężyny. Elastomer jest bezpieczny cichy i nieodkształcalny. Elastomer może wchłonąć nawet najpoważniejsze i najbardziej nieoczekiwane wstrząsy, ponieważ działa w pionie i poziomie. Z elastomerem dzieci siędzące z tyłu na foteliku nie są narażone na przygniecenie palców.

O marce Selle Royal:
Riccardo Biogolin, dyrektor firmy, założył Selle Royal w 1956 roku. Od ponad 50 lat Selle Royal produkuje wygodne siodełka dla milionów rowerzystów na całym świecie. Nasza historia jest historią oryginalnych projektów, zdecydowanych rozwiązań i ciągłego wzrostu od małego zakładu do jednej z największych firm w branży zajmującej sie produkcją siodełek rowerowych. Selle Royal eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów świata i jest wybierany przez ważnych i uznanych producentów rowerów. Nasze siodełka wygrały wiele nagród za projekt i są obecnie obiektem naukowych badań biologiczno - inżynieryjnych największych europejskich uniwersytetów.

POMOC:
Zapraszamy do do zapoznania się z krótkim poradnikiem dotyczącym wyboru odpowiedniego siodełka rowerowego marki Selle Royal - KLIKNIJ TUTAJ