Lampka przednia Knog Blinder Road 400

  • Producent: Knog
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 299,90 zł
  • Rabat: -59,98 zł (20 %)
  • 239,92 zł

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalna latarka rowerowa. W zależności od końcowego zastosowania, a nawet typu roweru, najlepsze światło rowerowe należy zastosować. Blinder Road wykorzystuje 2 diody LED, każda niezależnie o mocy wyjściowej 250 lm lub 400 lm, gdy są używane razem. Optyka LHS ma 12-stopniową wiązkę światła, zapewniając światło punktowe, które jest idealne do wyścigów i szybkiej jazdy po gładkich drogach. Podczas gdy optyka RHS Optic ma 32-stopniową wiązkę, co świadczy o powodziowym świetle, które najlepiej nadaje się do wolniejszych przejażdżek na wyboistych lub nierównych warunkach. Każda dioda LED ma różne wzory błysków i działa niezależnie od siebie.

Przednia lampka Knoga oferująca strumień światła o mocy aż 400 lumenów. Wyposażona w dwie mocne diody Lumiled mogące pracować w czterech trybach: obydwie naraz, tylko lewa bądź prawa oraz lewa migająca i prawa ciągła. Czas pracy wynosi od dwóch do jedenastu godzin, zasilana akumulatorem litowo-polimerowym, ładowana przez USB.
W zestawie kabel do wygodnego ładowania i specjalny uchwyt do montażu na kasku. Waży tylko 105g, wykonana z bardzo wytrzymałego silikonu oraz aluminium, średnica montażu od 22 do 35mm.
Pełne ładownie trwa tylko pięć godzin a bardzo prosty system montażu nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi.
Wbrew nazwie nie tylko na szosę!

Specyfikacja

 

Materiał : silikon, aluminium, poliwęglan
Cechy : wodoodporna, ładowana przez USB
Dioda : Cree
Moc : 400 lumenów
Zasialnie : akumulator litowo-polimerowy
Czas Działania : 1.2h-8h w zależności od trybu świecenia
Wymiary : 53 x 30 x 63mm
Waga : 75g

 

Blinder Road 400 from knog on Vimeo.

O marce Knog:
Australijski producent jest liderem na światowym rynku w projektowaniu innowacyjnych i stylowych produktów dla modnych i świadomych rowerzystów. Knog produkuje takie akcesoria jak lampki rowerowe, zapięcia, rękawiczki, liczniki oraz narzędzia. Wiele z nich wyróżnia się spośród produktów oferowanych przez inne marki pod względem kształtu i designu. Knog zdobył rzeszę fanów na całym świecie.