Buty ma rower szosowy FLR F-15.III black/neon yellow

  • Producent: FLR
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 359,90 zł
  • Rabat: -107,97 zł (30 %)
  • 251,93 zł

Lżejsze, sztywniejsze, bardziej komfortowe, przeprojektowane F-15 III na pewno Cię zaskoczą!

But zaprojektowano z trzema punktami zamknięcia. Zapięcie zapadkowe zapewnia precyzyjne dopasowanie i bezpieczne zamknięcie. Dodatkowe dwa paski na rzep, jeden w połowie stopy, który jest zgodny z kształtem stopy i odpowiada za poczucie komfortu, drugi, dodatkowy pasek ułatwia rozprowadzanie ciśnienia. Zarówno zapadka, jak i klamra mogą zostać wymienione w razie potrzeby. Wyposażone w podeszwę R250 zaprojektowaną przy wsparciu całej długości łuku stopy. Dobrze wyściełany język buta równomiernie rozprowadza ciśnienie; 2-warstwowa wkładka kompozytowa absorbuje wstrząsy oraz wstawki z siatki nylonowe do wentylacji.

Te wszystkie zalety łączą się aby F-15 III były wyjątkowo wygodnymi butami do jazdy szosowej. Idealny dla pasjonatów kolarstwa, którzy wymagają obuwia, które satysfakcjonuje zarówno ze względu na szczegóły techniczne, jak również komfort niezbędny do tego, by jazda na rowerze była przyjemna.

Podeszwa R250 Road Entry Level

R250 to trwałość, wydajność i komfort bez żadnych kompromisów dostępna dla początkujących kolarzy. Nowo zaprojektowana podeszwa z włókna szklanego R250 oferuje idealne połączenie sztywności, wagi i komfortu, zapewniając doskonały transfer mocy. Podeszwa R250 wykorzystuje wzór 12-milimetrowych trzech otworów dla zgodności z obydwoma systemami Look i Shimano. But oferuje teraz 5mm zakres regulacji bloku, jak również posiada punkt odniesienia Look Memory Eyelet, aby umożliwić wymianę bloku Look bez zmiany jego położenia. Posiada duży przedni port dla dodatkowej wentylacji i wyposażona jest w dwa antypoślizgowe bieżniki do bezpiecznego i stabilnego przemieszczania się.

Wskaźnik sztywności 7