ALPINA GOGLE M30 ESTETICA Black-matt - szkło QV GOLD SPH.S2-3

  • Producent: Alpina
  • Dostępność: UWAGA BRAK
  • szt.
  • Cena katalogowa: 839,00 zł
  • Rabat: -276,87 zł (33 %)
  • 562,13 zł

Małe gogle w wielkim stylu. Bezramkowe gogle ESTETICA nie tylko wyglądają świetnie, ale również oferują maksymalne pole widzenia dzięki ramce i soczewce sferycznej wyposażonej w soczewki QuattroVarioflex, która poprawia kontrast i filtruje niepokojące odbicia. Ponadto automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych. Rezultatem jest optymalna widoczność we wszystkich warunkach. Skid Grip, Comfort Frame i Hinge Band zapewniają idealnie dopasowanie na kasku i na twarzy a elastyczna ramka Comfort Frame z trzywarstwową wyściółka z pianki zapewnia bardzo wysoki komfort noszenia. Plus dla osób noszących okulary: możliwość ubrania gogli na szkła korekcyjne.


+ 100% ochrony przeciw UV-A, -B i -C: Ochrona przeciw uszkodzeniom siatkówki.

+ 180+ View: Duża panoramiczna soczewka, powiększone pole widzenia

+ Airframe Venting: System wentylacji

+ Comfort Frame: Bardzo komfortowa ramka

+ Double Lens Thermoblock: Technologia Doubleflex tworzy poduszkę powietrzną między wewnętrzną i zewnętrzną szybą, która zapobiega zamarzaniu soczewki

+ Fogstop Coating: Powłoka chroniąca przed parowaniem.

+ Mirror: Lustrzana powierzchnia odbija promienie podczerwone

+ Over the glasses: Dzięki powiększonej oprawce, gogle można nosić na zwykłych okularach  

+ Quattro Varioflex: QV łączy technologię silnego zwiększenia kontrastu, filtr polaryzacyjny (Quattroflex) i samoprzyciemniającą się soczewkę (Varioflex).

+ Venting Lens: Wentylowana soczewka

+ Spherical Lens: Sferyczne soczewki

+ Hinge Band: Specjalne uchwyty paska

+ Skid Grip: Antypoślizgowy pasek

+ Poziom ochrony S2, S2-S3: 8-43 % transmisji światła 

 


O marce Alpina: Na początku było mnóstwo entuzjazmu, wiele pomysłów i marka ALPINA. To było w 1980 r., kiedy Werner Grau, wraz z Hagen Stockklausner i Rolfem Obermeier, rozpoczęli działalność w Friedberg-Derching w pobliżu Augsburg (Niemcy). Dzisiaj, ALPINA jest liderem na rynku kasków i okularów oraz gogli. Wyrażona w liczbach: w Niemczech, jej rynku krajowym, Alpina ma udział ponad 40% w sprzedawanych kaskach, okularach i goglach.