Alpina Gogle L40 BIG HORN QV - Black Matt - szkło QV Gold SPH.S2-3

  • Producent: Alpina
  • Dostępność: # #
  • szt.
  • Cena katalogowa: 899,00 zł
  • Rabat: -296,67 zł (33 %)
  • 602,33 zł

Wyjątkowe, niemal bezramkowe gogle, które oferują najlepsze możliwe pole widzenia ze względu na optymalizację kąta ramki i sferyczną soczewkę. Big Horn to jedne z największych gogli w ofercie Alpina. A zatem idealne gogle na śnieżny puch i przygodę z freeridem. Zapewniają ogromne pole widzenia. Gogle mają wysokiej jakości wykończenie, zaawansowaną technologią Alpina: QuattroVarioflex. Zwiększa to kontrasty i odfiltrowuje niepokojące odbicia. Dodatkowo odcień soczewki automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych. Tym samym obejmuje to kategorie ochrony od 2 do 3. Rezultatem jest optymalna widoczność w każdych warunkach oświetleniowych i pogodowych. Powłoka Fogstop od wewnątrz zapobiega zaparowaniu soczewki. Dodatkowo podwójna soczewka jest odporna na pęknięcia i gwarantuje 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Elastyczna ramka Comfort i wygodna trójwarstwowa wyściółka z pianki zapewniają, że są niezwykle wygodne w noszeniu. Silikonowe paski na pasku gogli gwarantują optymalne dopasowanie w połączeniu z kaskiem narciarskim. Big Horn najlepiej nadaje się do szerokich twarzy.

 

+ 100% ochrony przeciw UV-A, -B i -C: Ochrona przeciw uszkodzeniom siatkówki.

+ 180+ View: Duża panoramiczna soczewka, powiększone pole widzenia

+ Airframe Venting: System wentylacji

+ Comfort Frame: Bardzo komfortowa ramka

+ Double Lens Thermoblock: Technologia Doubleflex tworzy poduszkę powietrzną między wewnętrzną i zewnętrzną szybą, która zapobiega zamarzaniu soczewki

+ Fogstop Coating: Powłoka chroniąca przed parowaniem.

+ Quattro Varioflex: QV łączy technologię silnego zwiększenia kontrastu, filtr polaryzacyjny (Quattroflex) i samoprzyciemniającą się soczewkę (Varioflex).

+ Airframe Venting: System wentylacji

+ Venting Lens: Wentylowana soczewka

+ Spherical Lens: Sferyczne soczewki

+ Hinge Band: Specjalne uchwyty paska

+ Skid Grip: Antypoślizgowy pasek

+ Poziom ochrony S2, S2-S3: 8-43 % transmisji światła 


O marce Alpina: Na początku było mnóstwo entuzjazmu, wiele pomysłów i marka ALPINA. To było w 1980 r., kiedy Werner Grau, wraz z Hagen Stockklausner i Rolfem Obermeier, rozpoczęli działalność w Friedberg-Derching w pobliżu Augsburg (Niemcy). Dzisiaj, ALPINA jest liderem na rynku kasków i okularów oraz gogli. Wyrażona w liczbach: w Niemczech, jej rynku krajowym, Alpina ma udział ponad 40% w sprzedawanych kaskach, okularach i goglach.