Zapięce rowerowe Axa AXA TOUCAN 80/4

  • Producent: Axa
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 9,90 zł
  • szt.
  • 329,00 zł 240,00 zł

Zapięcie AXA Tukan zostało zaprojektowane specjalnie dla stylowych rowerów miejskich. Standardowa Blokada nie wygląda dobrze na modnym rowerze.
AXA Tukan to blokada, która zapewnia to, co najważniejsze: wysokiej jakości produkt, który zabezpiecza rower, oraz odpowiedni wygląd.
Zamek wykonany jest z hartowanej stali i jest odporne na cięcie i rozerwanie. Twój rower jest bezpiecznie zapięty i nie musisz się już martwić, czy nadal będzie tam gdzie go zostawiłeś.
Przy projektowaniu blokady, podjęto decyzję aby została wykonana w dwóch kolorach, co daje fajny i nowoczesny wygląd.
Blokada rozkłada się płynnie i nie wymaga żadnych skomplikowanych manewrów do zablokowania roweru.
Zapięcie AXA Tukan jest łatwo wsuwać i wysuwać z uchwytu. Uchwyt jest zamocowany w taki sposób, że nigdy nie będzie przeszkadzać podczas jazdy na rowerze.

 

Materiał hartowana stal
KOMFORT Łatwy do zabrania ze sobą
Cylinder chronioncy przed brudem

Parametry
Długość 80 cm
4 ogniwa


O marce: AXA jest światowym liderem w produkcji oświetleń i zabezpieczeń rowerowych, marka została zainicjowana na holenderskim rynku w roku 1962  w mieście VEENENDAAL i od tego czasu jej rozwój na Europę i Świat jest nie pohamowany. Zajmują wysoką pozycję na rynkach krajów unii europejskiej, a produkty opatentowane przez inżynierów z firmy AXA Stenman Industries B.V. otrzymują nagrody i wyróżnienia na najbardziej prestiżowych konkursach.