Torba na kierownicę BASIL NOIR CITY BAG 6L, wodoodporny poliester, midnight black + Płytka mocująca do kosza BASIL BASEASY + KLICKFIX ADAPTER PLATE system do mocowania na sztycę kierownicy i kierownicę odpinany

  • Producent: Basil
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 283,00 zł
  • Rabat: -62,26 zł (22 %)
  • 220,74 zł

Torba na kierownicę BASIL NOIR CITY BAG 6L, wodoodporny poliester, midnight black + Płytka mocująca do kosza BASIL BASEASY + KLICKFIX ADAPTER PLATE system do mocowania na sztycę kierownicy i kierownicę odpinany (bez wspornika)

UWAGA Mocowanie wspornik trzeba dokupić osobno- sa widoczne na dole w dziale akcesoria

Wsporniki do systemów odpinanych:
- 70177 - Wspornik mocujący do kierownicy BASIL HANDLEBAR HOLDER FOR KLICKFIX PLATES śr.25-31,8mm system mocowania kosza odpinany
- 70182 - Wspornik mocujący do sztycy kierownicy BASIL BASEASY SYSTEM EC moc.22-25,4mm, system mocowania kosza odpinany
- 70179 - Wspornik mocujący do sztycy kierownicy BASIL BASEASY moc.22-26mm, regulowana długość wspornika, system mocowania kosza odpinany

Basil Noir City Bag to uniwersalny wybór torby dla kobiet. Idealna kombinacja wożenia na rowerze, noszenia na ramieniu lub w dłoni. Idealna dla zapracowanych kobiet, które lubią kosmopolityczne detale, torba ta ma pojemność 6 litrów i dobrze zorganizowane wnętrze, które zapewnia miejsce na wszystkie codzienne potrzeby. Niezależnie od tego, czy jest to wycieczka do miasta, aby spotkać się z przyjaciółmi, czy przygoda na świeżym powietrzu w bardziej wiejskim otoczeniu, nigdy nie pozostaniesz skrępowana tym obowiązkowym akcesorium. Wodoodporne tkaniny służą do utrzymywania suchych przedmiotów, a zdejmowany pasek na ramię pozwala na noszenie torby tak, jak chcesz, kiedy nie jest przymocowana do roweru. Jeśli regularnie jeździsz na rowerze w ciemności, ta torba jest ponownie zwycięzcą. Odblaskowe detale zwiększają widoczność w nocy, zapewniając bezpieczeństwo na drodze lub ścieżce rowerowej. Torba jest wyposażona we wstępnie zamontowaną płytkę adaptera BasEasy/Klickfix (BAS-70184). Dzięki temu kosz nadaje się do wsporników BasEasy i Klickfix. Wybrany wspornik należy kupić oddzielnie. Jest łatwa w montażu i demontażu.


Funkcje:

- Odblaskowe detale zapewniają lepszą widoczność w ciemności.
- Nadaje się do systemów BasEasy i KLICKfix.
- Wodoodporne tkaniny chronią przed wnikaniem wilgoci.


Wymiary: 32 cm x 14 cm x 26 cm
Waga: 0,74 kg
Maksymalne obciążenie: 2,5 kg
Pojemność: 6 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Przód
Mocowanie: na kierownicę
Montaż: W zestawie Płytka mocująca do kosza BASIL BASEASY + KLICKFIX (BAS-70184) + (osobno do kupienia) wspornik (BAS-70177 lub BAS-70182 lub BAS-70179)


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.