Torba na kierownicę BASIL BOHEME CITY BAG 8L, wodoodporny poliester

  • Producent: Basil
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 239,90 zł
  • Rabat: -52,78 zł (22 %)
  • 187,12 zł
Torba na kierownicę BASIL BOHEME CITY BAG 8L, wodoodporny poliester,  do mocowania na kierownicy mocowanie należy dokupić osobno)

Torba Basil Boheme City to prawdziwie kosmopolityczny wybór, który łączy w sobie praktyczność i styl. Ta hojna torba rowerowa zapewnia sporo miejsca, gdy jesteś w podróży i w zaledwie kilka chwil zamienia się w torbę na ramię, gdy jesteś pieszo i potrzebujesz czegoś bardziej konwencjonalnego. Wewnętrzna pojemność wynosi 7 litrów, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca na portfele, telefony, klucze i inne małe przedmioty. Delikatny nadruk z boho i misterne szwy sprawiają, że jest niezwykle pożądana przez osoby ceniące drobniejsze detale, podczas gdy subtelny motyw sylwetki ptaka dodaje dodatkowej głębi. Torba jest wyposażona we wstępnie zamontowaną płytkę adaptera BasEasy (BAS-70128). Dzięki temu kosz nadaje się do wsporników BasEasy i KlikFIX. Wybrany wspornik należy kupić oddzielnie. Torba jest łatwa w montażu i demontażu.

Wsporniki do systemów odpinanych:
- 70182 - Wspornik mocujący do sztycy kierownicy BASIL BASEASY SYSTEM EC moc.22-25,4mm, system mocowania kosza odpinany
- 70179 - Wspornik mocujący do sztycy kierownicy BASIL BASEASY moc.22-26mm, regulowana długość wspornika, system mocowania kosza odpinany
- 70177 - Wspornik mocujący do kierownicy BASIL HANDLEBAR HOLDER FOR KLICKFIX PLATES śr.25-31,8mm
- i mocowane KlickFIX Orlieb- Zestaw montażowy do toreb Ortlieb i Basil KlickFIix

Funkcje:

- Odblaskowe detale zwiększają widoczność w nocy.
- Wodoodporne tkaniny pomagają chronić zawartość w deszczowych warunkach.
- Odpinany pasek umożliwia korzystanie z tej torby jako torby na ramię lub torby rowerowej, w zależności od okazji.


Wymiary: 32 cm x 12 cm x 23 cm
Waga: b.d.
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 7 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Przód
Mocowanie: na kierownicę
Montaż: W zestawie Płytka mocująca do kosza BASIL BASEASY (BAS-70128)
+ (osobno do kupienia) wspornik widoczne w dziale akcesoria poniżej


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.