Torba na bagażnik Topeak MTX Trunk Bag EXP + kieszeń na bidon- szyna MTX

  • Producent: Topeak
  • Dostępność:
  • szt.
  • Cena katalogowa: 459,70 zł
  • Rabat: -124,12 zł (27 %)
  • 335,58 zł

Bardzo pojemna Topeak MTX Trunk Bag EXP zawierająca jedną główną, dzieloną komorę, dwa boczne panele z rozwijanymi sakwami sakw i tylny uchwyt na butelkę wody. Nasz unikalny proces konstrukcyjny zapewnia sztywność i właściwości hydrofobowe. Kompatybilny ze wszystkimi bagażnikami Topeak MTX QuickTrack™ z bocznymi ramkami. Dodatkowe ramki MTX Dual Side Frames są potrzebne do korzystania z sakw bocznych na bagażnikach montowanych na wspornik siodła z serii MTX BeamRacks.

Pasuje do bagażników Topeak lub do innych bagażników po dokupieniu adaptera- OMNI QUICKTRACK ADAPTER

MODEL: Topeak MTX TrunkBag EXP

PRZEGRODKI: 1 głowna dzielona. Dwie boczne z rozwijanymi sakwami

POJEMNOŚĆ: 16.6 L

IZOLACJA: Sztywna pianka EVA

MATERIAŁ: 600 denier polyester

MOCOWANIE: MTX QuickTrack™ z zamontowanymi panelami bocznymi

MAX NOŚNOŚĆ: max nośność bagażnika

DODATKI: Uchwyt na wodę. Pasek na ramię. Uchwyt do noszenia. Espandery. Odblaski 3M ™. Klips do lampy. Opcjonalna osłona przeciwdeszczowa

ROZMIAR: 36 x 25 x 21.5 cm

WAGA: 1195 g

O marce Topeak:
Niemiecka firma z ponad 20-letnią tradycją - produkująca ponadczasowe, innowacyjne akcesoria rowerowe, które cieszą się uznaniem rowerzystów na całym świecie. Dla Topeak jazda na rowerze, podobnie jak dla wielu użytkowników ich produktów to filozofia życia. Akcesoria rowerowe produkowane przez Topeak od wielu lat zdobywają nagrody za innowacyjność i design, ich pomysły są naśladowane przez wiele firm na całym świecie. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność wybierz produkty marki Topeak.