Sakwa miejska podwójna BASIL STAR DOUBLE BAG 35L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester, różne kolory

  • Producent: Basil
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 189,90 zł
  • Rabat: -41,78 zł (22 %)
  • 148,12 zł

Sakwa miejska podwójna BASIL STAR DOUBLE BAG 35L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester

Podwójna sakwa Double Star firmy Basil jest niezbędna dla osób poszukujących czegoś innego niż rozwiązania do przechowywania. Sakwa jest w wykończona w delikatnym różu z przyciągającym wzrok nadrukiem gwiazdy z dużą ilością skandynawskiej osobowości. Planujesz wycieczkę do parku z przyjaciółmi? Planujesz zakupy? Ta sakwa rowerowa ma sporą przestrzeń potrzebną do załadowania niezbędnych rzeczy podczas podróży. Co więcej, ta sakwa rowerowa jest odpowiednia na każdą pogodę, z wodoodporną tkaniną, która utrzyma zawartość w suchości nawet w przypadku opadów deszczu. Torba zapinana jest na zatrzaskowe klamry, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo, a górna część jest wyposażona w dwa paski, dzięki czemu możliwe jest również zamocowanie fotelika dziecięcego do roweru. Sakwa jest wyposażona w odblaskowe detale, poprawiające widoczność w nocy i czyniące z niej niezwykle bezpieczny wybór akcesoriów rowerowych. Wymiary wewnętrzne tej torby są niezwykle duże, łącznie 35 litrów.

Funkcje:

- Ta torba rowerowa jest odporna na niewielkie opady deszczu dzięki wodoodpornym tkaninom, ale nie gwarantuje całkowitej ochrony przed opadami w cięższych ulewach.
- Podwójne paski pozwalają na przymocowanie do roweru bagażnika, fotelika dziecięcego lub dodatkowych elementów mocujących.
- Odblaskowe detale zwiększają widoczność w nocy.


Wymiary: 37 cm x 13 cm x 40 cm
Waga: 1,4 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 35 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: mocowanie na paski


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.