Sakwa miejska podwójna BASIL TOUR XL 40L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester

  • Producent: Basil
  • Dostępność: UWAGA BRAK
  • szt.
  • Cena katalogowa: 299,00 zł
  • Rabat: -83,72 zł (28 %)
  • 215,28 zł

Sakwa miejska podwójna BASIL TOUR XL 40L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester

Basil Tour XL to bardzo pojemna podwójna sakwa rowerowa. Przestronne wnętrze o pojemności 40 litrów oznacza, że ??jest mnóstwo miejsca na przewożenie niezbędnych przedmiotów, a dzięki podwójnej konstrukcji, ??idealnie nadaje się na zakupy. Co więcej, torba ta ma zaokrąglone krawędzie, co oznacza, że ??nie będziesz uderzać piętami o sakwę podczas pedałowania. Ta sakwa jest wykonana z wytrzymałego poliestru 600D, odpychającego wodę, dzięki czemu nie zmoknie podczas ulewy. Dodatkowe wzmocnienie zapewnia, że ??torba zachowuje swój kształt na dłużej, a dwie boczne kieszenie zapewniają dodatkowe miejsce na drobiazgi. Dodatkowo sakwa jest wyściełana miękkim wypełnieniem. Martwisz się o bezpieczeństwo na drodze? Basil Tour XL posiada podwójne odblaskowe detale gwarantujące, że będziesz zawsze widoczny w nocy. Konstrukcja sakwy pozwala również na przymocowanie fotelika dziecięcego, dodatkowego oświetlenia LED lub innych akcesoriów.

Funkcje:

- Ta podwójna sakwa rowerowa wykonana jest z wodoodpornego poliestru.
- Odblaskowe detale zapewniają dodatkową widoczność w ciemności.
- Zaokrąglone krawędzie oznaczają, że podczas jazdy nie będziesz uderzać piętami o sakwę.

Wymiary: 35 cm x 16 cm x 37 cm
Waga: 2,5 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 40 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: mocowanie na paski


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.