TOPEAK PAKGO X walizka na rower szosowy 650C & 700c

  • Producent: Topeak
  • Dostępność:
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 2 999,00 zł
  • Rabat: -449,85 zł (15 %)
  • 2 549,15 zł

Wygodna w obsłudze walizka do transportu roweru szosowego. Jest odporna na uderzenia, lekka i elastyczna, wykonana w poliwęglanu Makrolon® i wzmocniona od wewnątrz aluminiowym stelażem. Pionowy kształt walizki oraz 60mm w pełni skrętne kółeczka pozwalają transportować ją, jak każdą inną walizkę, zaś zamek szyfrowy zgodny ze standardem TSA zapewnia bezpieczeństwo jej zawartości. Rączki do noszenia umieszczone na dłuższej i krótszej ściance ułatwiają przenoszenie i pakowanie walizki do samochodu.

Dwa pokrowce na koła, wiele przekładek, zabezpieczeń i osłona na napęd zapewniają wolny od zarysowań i zabrudzeń transport roweru. Wewnętrzne kieszenie walizki pozwalają bezpiecznie przewieźć również akcesoria i pozostałe potrzebne rzeczy. A gdy już dotrzesz na miejsce, system montażowy staje się mini stojakiem rowerowym, który przytrzyma ramę roweru podczas montażu kół i ewentualnej regulacji.

 

POJEMNOŚĆ

Pasuje do większości rowerów z bazą kół do 112cm. Nie jest kompatybilna z rowerami 27,5" oraz 29".

 

MATERIAŁ

Skorupa z poliwęglanu Makrolon® / Wzmocniona wewnętrzna rama aluminiowa

 

KOMPATYBILNOŚĆ

Przód: Kompatybilna z szybkozaciskiem lub sztywną osią 12mm x 100mm (rower szosowy z tarczówką)

Tył: Kompatybilna z szybkozaciskem 130mm, 135mm oraz ze sztywną osią 12mm

 

DODATKOWE CECHY

Pionowy kształt walizki, zamek szyfrowy w standardzie TSA, rączki do noszenia, cztery duże obrotowe kółeczka 60mm, kieszenie wewnętrzne.

 

Walizka zawiera system montażowy ramy, dwie torby na koła, osłonę na napęd, szereg przekładek i zabezpieczeń na rurki ramy i pióra widelca.

 

ROZMIAR

127 x 85 x 35 cm

 

WAGA

10kg (sama walizka)

12,8kg (walizka z zabezpieczeniami)

 

NOŚNOŚĆ

17kg