Termoaktywna bluza STOOR - COCHO, różne kolory

  • Producent: Stoor
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 129,90 zł 69,00 zł

Ciepła  bluza termoaktywna STOOR COCHO z krótkim zamkiem - druga warstwa odzieży termoaktywnej  idealna  na chłodniejsze i zimowe dni. Znakomita alternatywa dla polaru 100. Bluza termo aktywna została wykonanana  z dwuwarstwowego materiału THERMOACTIV230. Skład dzianiny to : multipoliestrowe wielokanałowe włókna  o strukturze kratki,  które utkano w dwie warstwy wewnętrzną i ochraniającą zewnętrzną. Pierwsza z nich przylegająca do ciała  jest specjalnie drapana, przyjemna i miła w dotyku klasyczny "miś " Druga natomiast o jednolitej fakturze łączonych kratek   zabezpiecza organizm przed nadmierną utratą ciepła i chłodem. Dzianina THERMOAKTIV230 posiada  specjalną aperturę hydrofilnej, która skutecznie  pochłania wilgoć z powierzchni bielizny termoaktywnej i szybko uwalnia  do otoczenia. Ciepło wytwarzane przez organizm jest zatrzymywane  i równomiernie rozprowadzane, w taki sposób aby  utrzymać zrównoważony  i komfortowy mikroklimat. Wwarstwa zewnętrzna bluzy termoaktywnej   jest częściowo odporna na działanie wiatru i skutecznie konkuruje  z bardzo przewiewnym materiałem polarowym. 

CECHY i WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWE :
szybkie schnięcie - dzięki zastosowaniu do produkcji bluzy BEBRUS włókien , które nie absorbują wilgoci  i pod wpływem ciepła przekazują ją na zewnętrzną stronę odzieży termoaktywnej.
utrzymanie  komfortu cieplnego i   optymalna ochrona   ciała przed wpływem chłodnego otoczenia. Materiał ,z którego uszyto bluzę    jest trwały i niezawodny . Sposób wykonania bluzy i dopasowany krój zapewnia duży komfort noszenia  nawet w exstremalnych warunkach terenowych i pogodowych.
duża elastyczność  i  trwałość wykonania. bluzy termoaktywne STOOR  nie tracą swoich właściwości odzieży termoaktywnej nawet po długim i  intensywnym używaniu.
niewielka waga sprawia, że zawsze możesz ją zabrać ze sobą, a Twój bagaż tego nie odczuje
• listwa ochronna oddziela zamek od szyi i  nie powoduje nieprzyjemnych  podrażnień
wydłużony tył gwarantuje pewne trzymanie się bluzy w czasie uprawiania każdej dyscypliny sportu
• Bluzy STOOR  THERMOACTIV230  zagwarantują Ci komfort noszenia w każdych warunkach pogodowych i dobre samopoczucie, nawet po wielu godzinach użytkowania!!!
Produkt  w 100% polski.
• Bluza termo- aktywna COCHO  jest dostępna w rozmiarach  M, L, XL, XXL

Rozmairówka widoczna jest na ostatnim zdjęciu.