Siodło SELLE ITALIA MAX FLITE GEL FLOW L (id match - L3) Vanox tube 7, fibra-tek, 290g białe

  • Producent: Selle Italia
  • Dostępność:
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 549,00 zł
  • Rabat: -82,35 zł (15 %)
  • 466,65 zł

Wybierz maksymalny komfort. Właściwości techniczne serii siodeł Max są zaprojektowane po to, aby zaoferować dodatkowy komfort podróżowania, zarówno podczas jazdy szosą jak i poza nią.

idmatch: L3
Waga: 290g
Wymiary: 290mm x 146mm
Pręty siodła: Vanox 7mm
Przeznaczenie: szosa, mtb

Technologie:

CO-MOULDING TECHNOLOGY
Skorupa siodła jest wyprodukowana ze specjalnego polimeru, z dodatkiem włókna węglowego, który nie zmienia jej właściwości w zmiennych temperaturach i jest bardzo lekki. Uformowany elastomer utrzymuje elastyczność skorupy i staje się aktywną częścią rowerzysty, ponieważ podąża za ruchem nogi rowerzysty.

EXTRA PADDING
Dodatkowa miękka wyściółka dla zwiększenia komfortu podczas długich przejazdów.

GEL FLOW
Specjalne anatomiczne wycięcie Gel Flow zapewnia doskonały komfort dla newralgicznych obszarów, oferując większą elastyczność w przedniej części siodła. W połączeniu z cienką warstwą żelu silikonowego, który pochłania wszystkie wibracje drogowe, technologia Gel Flow oferuje maksymalny komfort i niską wagę.

LEATHER
Najwyższej jakości pokrycie z prawdziwej skóry.

SHOCK ABSORBER TECHNOLOGY
Zastosowanie elastomeru Shock Absorber pomiędzy skorupą a prętami siodła zapewnia system tłumienia, który pochłania i eliminuje wszelkie wstrząsy i wibracje drogowe.

VANOX 7mm
Pręty siodła wykonane ze stali wanadowej o średnicy 7mm.

30% CARBON
Skorupa siodła wykonana w 30% z włókna węglowego.


O marce Selle Itallia: Selle Itallia to lider w produkcji siodełek rowerowych już od 115 lat. Wielka przygoda z Selle Italia rozpoczęła się na obrzeżach Mediolanu we wsi Corsico w 1897 roku  - tutaj powstał pierwszy zakład siodełek Selle Itallia. Firma od początku istnienia postawiła na wzrostową  trajektorię i sukcesywnie napędzała się w górę do ciągłych innowacji, produktów obejmujących nowe techniki konstrukcji przy jednoczesnym użyciu nowych materiałów. Ta ciągła innowacja i wizja uczyniła Selle Italia pionierem wśród wysokiej jakości siodełek rowerowych z całego świata. Firma osiągnęła perfekcję w dziedzinie zapewnianego komfortu i estetyki wyznaczając przy tym nowe standardy. Dzięki Selle Itallia siodełka rowerowe nabrały nowego znaczenia, z mało ważnego komponentu stały się bardzo istotnym elementem poprawiającym samopoczucie rowerzysty i jego osiągnięcia.