Siodełko Brooks B66

  • Producent: BROOKS
  • Dostępność:
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • 575,00 zł 459,00 zł

Najlepsze skórzane siodełka marki Brooks są wykonywane ręcznie od ponad 100 lat w Anglii. Piękne, stylowe i co bardzo ważne wyjątkowo wygodne i długowieczne. Skórzane siodełka Brooks mają tę zaletę, że dopasowują się do kształtów anatomicznych jeżdżącej na nich osoby. Taka właściwość to niesamowita zaleta, bo kupując siodło marki Brooks kupujemy siodło robione "na miarę".

• Długość: 260 mm
• Szerokość: 205 mm
• Wysokość: 101 mm
• Waga: 1050 g

B66 i B66 S są najbardziej kochane wśród produktów BROOKS, dostępne w sprzedaży od 1927 roku. Klasyczne sprężyny z podwójnymi szynami zapewniają najwyższy komfort, B66 i B66 S są idealne do codziennej jazdy po mieście oraz jazdy turystycznej. Są najbardziej odpowiednie dla rowerzystów, którzy ustawili wyżej kierownice niż siodełko. Jeśli cenisz pionową postawę podczas jazdy powinieneś wybrać właśnie jeden z tych dwóch modeli.

Wykonane ręcznie w duchu naszych przodków. Od rzemieślników wykonujących siodła tej lini wymagane jest zachowanie tradycyjnej techniki konstrukcji i niepowtarzalności wyrobu. W mierzacej ponad sto lat historii mamy zachowane modele o unikalnej konstrukcji. Każde z siodeł tej lini jest wyjątkowe, wymagają one róznych technik konstrukcji i sposobów wyrobu specyficznych tylko dla swojego modelu. Wiekszośc z tych siodeł posiada podwójną lub potrójną budowe szyn np. model B66, najbardziej popularny, siegający swą historią aż do roku 1927. Natomiast model Swalllow posiada jedną szyne, za to bardzo szczególny skórzany wierzch.

O marce: Firma Brooks powstała w Anglii w 1866r. Siodła tej marki to obecnie prawdziwe dzieła sztuki. Sposób produkcji oraz drobiazgowo selekcjonowane materiały zawsze stoją na najwyższym poziomie. To co wyróżnia markę Brooks to fakt że wszystkie siodła i akcesoria wykonywane są ręcznie zawsze przy zastosowaniu naturalnej skóry wysokoej jakości. Produkty charakteryzują się wyjątkową trwałością i klasycznym designem. Niektóre modele nie zmieniły się od 1927 r. co świadczy o przywiązaniu firmy do tradycji i sprawdzonych, przetestowanych przez lata technologii. Jakość  to główna myśl przewodnia angielskiej manufaktury która produkuje siodła od 150 lat. Cechą wspólną wszystkich siodeł marki jest właściwość dostosowywania się siodła do indywidualnych kształtów anatomicznych tylko jednego użytkownika. Siodła przez pierwsze 3-6 miesięcy powoli dostosowuje się do użytkownika. Taka właściwość to niesamowita zaleta bo kupując siodło marki Brooks kupujemy siodło robione "na miarę".....

WYSYŁKA GRATIS