Rowerek biegowy PUKY WUTSCH

  • Producent: Puky
  • Dostępność:
    Czas realizacji: OD RĘKI - 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 219,00 zł
  • Rabat: -15,33 zł (7 %)
  • 203,67 zł

Gdyby tylko życie mogło być zawsze tak łatwe dla Twojego dziecka jak w momecie gdy uczy się razem ze swoim pierwszym pojazdem PUKY. Wszyscy wiedzą, że dziecko które potrafi już siadać i chodzić, wie jak używać jeździki.

Rowerek biegowy „WUTSCH jest przeznaczony dla dzieci, które pewnie chodzą i rozwinęły podstawy zmysłu równowagi. Zintegrowana wychylna oś „WUTSCH” pozwala na ograniczony boczny przechył przedniej osi i tym samym doskonale umożliwia dalszy trening zmysłu równowagi i koordynacji ruchowej. Rowerek WUTSCH® może być pierwszym rowerkiem w życiu Twojego dziecka, dlatego też warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości. Produkt, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb małego użytkownika.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Wzrost dziecka : od 85 cm
Wiek dziecka : powyżej 1,5 roku
Wymiary rowerka: szerokość 23cm, długość 57 cm
Kółka : Średnica 150 x 35 mm
Opony : Wykonane z tworzywa sztucznego
Waga : 2,7 kg

O rowerku WUTSCH:
• Idealny wstępny etap przed rowerkiem biegowym
• Bezpieczne gripy
• Ciche koła
• Bardzo wytrzymałe malowanie proszkowe
• Ergonomicznie ukształtowny fotelik z rączką do noszenia rowerka
• Kiwająca się przednia oś

Wszystkie produkty PUKY są produkowane w 100% w Niemczech
Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa TUV
Gwarancja Unijna na produkty PUKY - 24 miesiące.

INFORMACJE DODATKOWE:
Wiek:
od 1,5 roku
Wzrost:
od 85cm

O MARCE PUKY:
 Tradycyjnie inaczej.  
Sukces marki PUKY® jest unikalny w swojej formie i ma znaczący wpływ na wizerunek oraz produkty. System wartości jest dla nas najważniejszy i wpływa na naszych pracowników, jak i na zewnątrz naszej firmy. Konsekwencja, odpowiedzialność, rzetelność. Motywacja i ukierunkowanie na unikalną jakość „Made in Germany”.

 Przywiązanie. Od ponad 60 lat koncepcja handlu w PUKY® nie uległa zmianie i opiera się na współpracy z wyspecjalizowanymi partnerami handlowymi.

 Utrzymanie wartości i trwałośći. Dzięki wysokiej jakości produktów oraz wieloletniej gwarancji dostępności części zamiennych pojazdy PUKY® charakteryzują się duża trwałością, a tym samym bardzo wysoką ceną odsprzedaży i dlatego są poszukiwane przez rodziców.

 Doświadczenie. PUKY® to 60 lat doświadczeń w rozwoju, konstruowaniu i produkcji pojazdów dla dzieci. To doświadczenie wspieramy ścisłą współpracą z zewnętrznymi podmiotami jak np. z terapeutami ruchu, pediatrami, przedszkolami i szkołami.

 Bezpieczeństwo. Marka PUKY® to od zawsze synonim najwyższego bezpieczeństwa w produkcji pojazdów dla dzieci, a także nowoczesne laboratorium kontrolne i testowe, w którym wszystkie pojazdy PUKY® są poddawane regularnym testom – bardziej surowym niż wymagają tego normy i dyrektywy.

 Design. Pojazdy PUKY® to najwyższa jakość i design, który jest jednocześnie modny oraz przemyślany pod względem bezpieczeństwa i dopasowania do potrzeb dzieci.

 Made in Germany. Pojazdy PUKY® są projektowane, konstruowane i produkowane w Niemczech. Jest to przemyślana koncepcja, która gwarantuje wysoką jakość tych produktów.

Ostrzeżenie!
Należy stosować środki ochrony indywidualnej.
Nie stosować w ruchu ulicznym.