Rowerek biegowy PUKY PUKYLINO

  • Producent: Puky
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 189,00 zł
  • Rabat: -13,23 zł (7 %)
  • 175,77 zł

Gdyby tylko życie mogło być zawsze tak łatwe dla Twojego dziecka jak w momecie gdy uczy się razem ze swoim pierwszym pojazdem PUKY. Wszyscy wiedzą, że dziecko które potrafi już siadać i chodzić, wie jak używać jeździki.

PUKYLINO” to idealny początek mobilności dla dzieci, które właśnie nauczyły sie chodzić. „PUKYLINO” to jeździk, który pozwala na zdobywanie pierwszych doświadczeń we wsiadaniu i zsiadaniu, odpychaniu się i kierowaniu a dodatkowo ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów. Jednocześnie dziecko uczy się i nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy. Rowerek PUKYLINO® będzie pierwszym rowerkiem w życiu Twojego dziecka, dlatego też warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości. Produkt, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb małego użytkownika.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Wzrost dziecka : od 75 cm 
Wiek dziecka : powyżej 1 roku
Wymiary rowerka: szerokość 26 cm, długość 51 cm
Kółka : Średnica 150 x 35 mm 
Opony : Wykonane z tworzywa sztucznego 
Waga : 2,5 kg

O rowerku PUKYLINO:
• Początek mobilności
• Trenuje umiejętność kierowania i poruszanie nogami
• Ergonomicznie ukształtowany fotelik
• Bezpieczne gripy
• Ciche koła
• Bardzo wytrzymałe malowanie proszkowe

Wszystkie produkty PUKY są produkowane w 100% w Niemczech
Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa TUV
Gwarancja Unijna na produkty PUKY wynosi 2 lata


INFORMACJE DODATKOWE:
Wiek:
od 1 roku
Wzrost:
od 75cm


O MARCE PUKY:
Tradycyjnie inaczej. 
Sukces marki PUKY® jest unikalny w swojej formie i ma znaczący wpływ na wizerunek oraz produkty. System wartości jest dla nas najważniejszy i wpływa na naszych pracowników, jak i na zewnątrz naszej firmy. Konsekwencja, odpowiedzialność, rzetelność. Motywacja i ukierunkowanie na unikalną jakość „Made in Germany”.

Przywiązanie. Od ponad 60 lat koncepcja handlu w PUKY® nie uległa zmianie i opiera się na współpracy z wyspecjalizowanymi partnerami handlowymi.

Utrzymanie wartości i trwałośći. Dzięki wysokiej jakości produktów oraz wieloletniej gwarancji dostępności części zamiennych pojazdy PUKY® charakteryzują się duża trwałością, a tym samym bardzo wysoką ceną odsprzedaży i dlatego są poszukiwane przez rodziców.

Doświadczenie. PUKY® to 60 lat doświadczeń w rozwoju, konstruowaniu i produkcji pojazdów dla dzieci. To doświadczenie wspieramy ścisłą współpracą z zewnętrznymi podmiotami jak np. z terapeutami ruchu, pediatrami, przedszkolami i szkołami.

Bezpieczeństwo. Marka PUKY® to od zawsze synonim najwyższego bezpieczeństwa w produkcji pojazdów dla dzieci, a także nowoczesne laboratorium kontrolne i testowe, w którym wszystkie pojazdy PUKY® są poddawane regularnym testom – bardziej surowym niż wymagają tego normy i dyrektywy.

Design. Pojazdy PUKY® to najwyższa jakość i design, który jest jednocześnie modny oraz przemyślany pod względem bezpieczeństwa i dopasowania do potrzeb dzieci.

Made in Germany. Pojazdy PUKY® są projektowane, konstruowane i produkowane w Niemczech. Jest to przemyślana koncepcja, która gwarantuje wysoką jakość tych produktów.

Ostrzeżenie!
Należy stosować środki ochrony indywidualnej.
Nie stosować w ruchu ulicznym.