Rowerek biegowy PUKY LR M

  • Producent: Puky
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 309,00 zł
  • Rabat: -21,63 zł (7 %)
  • 287,37 zł

Rowerek biegowy PUKY jest ekscytującą alternatywą dla hulajnogi. To nowy sposób w jaki możesz pomóc Swojemu dziecku w rozwoju jego motoryki, już od 2 1/2 roku życia, to również doskonały sposób na przygotowanie Twojego dziecka do jazdy na rowerze. Korzyści: Rowerek biegowy PUKY ćwiczy poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa, ponieważ jego stopy mogą być postawione na podłożu w każdej chwili. Rowerek biegowy PUKY rośnie razem z Twoim dzieckiem dzięki regulowanym komponentom.

Najważniejsze cechy:
• Rama z niskim przekrokiem nad platformą, która stanowi podstawkę pod nogi dziecka
Specjalnie wyprofilowane siodełko
Wysokiej jakości miękkie koła (nierysujące podłogi, nieślizgające się po wodzie, ciche)
Łożyska kulkowe w kołach i kierownicy
Zabezpieczone rączki kierownicy
Osłona na kierownicy
Regulowana wysokość siedzenia i kierownicy o około 10 cm
Wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia, malowanie proszkowe
Waga: 3,54 kg

• Wszystkie produkty PUKY są produkowane w 100% w Niemczech
• Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa TUV
• Gwarancja Unijna na produkty PUKY wynosi 2 lata

INFORMACJE DODATKOWE:
• Wiek: od 2 lat
• Wzrost: od 85cm
Długość nogi: 30 cm

Nasze porady jak dobrać odpowiedni rowerek biegowy.
• Podstawy - niski przekrok gwarantuje łatwe i bezpieczne wsiadanie i zsiadanie. Specjalny fotelik rowerka biegowego został zaprojektowany by wesprzeć ruch dziecka ( odmienne wymagania niż w przypadku jazdy na rowerze) i jest ergonomicznie wymodelowany. Zarówno kierownica jak i fotelik posiadają możliwość dostosowania ich do wymaganej wysokości, dzięki temu jazda na rowerku jest bezpieczna i przyjemna przez cały czas. Bezpieczne gripy oraz osłona kierownicy gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy. Koła pneumatyczne to maksymalny komfort jazdy. Wysoka jakość gwarantuje długi okres użytkowania i wysoką cenę odsprzedaży.
• O ograniczeniu skrętu:
Niebezpieczeństwo wynikające z faktu posiadania wbudowanego ograniczenia skrętu w rowerku biegowym polega na tym, że kierownica nie może przekręcić się i ułożyć równolegle do podłoża gdy rowerek przewróci się. Jeżeli dziecko spadnie z rowerka i udeży w kierownicę, która posiada ograniczenie skrętu, brzuchem lub inną częścią ciała, może to doprowadzić do poważnych obrażeń (jak na przykład tępe urazy brzucha). Ze względów bezpieczeństwa zalecamy by zrezygnować z rowerków posiadających wbudowane ograniczenie skrętu.

O MARCE PUKY:
 Tradycyjnie inaczej.  
Sukces marki PUKY® jest unikalny w swojej formie i ma znaczący wpływ na wizerunek oraz produkty. System wartości jest dla nas najważniejszy i wpływa na naszych pracowników, jak i na zewnątrz naszej firmy. Konsekwencja, odpowiedzialność, rzetelność. Motywacja i ukierunkowanie na unikalną jakość „Made in Germany”.

 Przywiązanie. Od ponad 60 lat koncepcja handlu w PUKY® nie uległa zmianie i opiera się na współpracy z wyspecjalizowanymi partnerami handlowymi.

 Utrzymanie wartości i trwałośći. Dzięki wysokiej jakości produktów oraz wieloletniej gwarancji dostępności części zamiennych pojazdy PUKY® charakteryzują się duża trwałością, a tym samym bardzo wysoką ceną odsprzedaży i dlatego są poszukiwane przez rodziców.

 Doświadczenie. PUKY® to 60 lat doświadczeń w rozwoju, konstruowaniu i produkcji pojazdów dla dzieci. To doświadczenie wspieramy ścisłą współpracą z zewnętrznymi podmiotami jak np. z terapeutami ruchu, pediatrami, przedszkolami i szkołami.

 Bezpieczeństwo. Marka PUKY® to od zawsze synonim najwyższego bezpieczeństwa w produkcji pojazdów dla dzieci, a także nowoczesne laboratorium kontrolne i testowe, w którym wszystkie pojazdy PUKY® są poddawane regularnym testom – bardziej surowym niż wymagają tego normy i dyrektywy.

 Design. Pojazdy PUKY® to najwyższa jakość i design, który jest jednocześnie modny oraz przemyślany pod względem bezpieczeństwa i dopasowania do potrzeb dzieci.

 Made in Germany. Pojazdy PUKY® są projektowane, konstruowane i produkowane w Niemczech. Jest to przemyślana koncepcja, która gwarantuje wysoką jakość tych produktów.

Ostrzeżenie!
Należy stosować środki ochrony indywidualnej.
Nie stosować w ruchu ulicznym.

Zobacz katalog produktów PUKY
KLIKNIJ TUTAJ