Rękawiczki rowerowe Etape Logo - czarny roz. XL

  • Producent: Etape
  • Dostępność:
  • szt.
  • 59,90 zł 44,90 zł

Etape Logo - rękawiczki kolarskie

- rozmiary: S - XL
- kolory: czarne, czarne z białym


EASY PULL SYSTEM - system ułatwiający ściąganie rękawiczek. Dwa oczka umieszczone między palcami umożliwiają bardzo łatwe ściąganie rękawic, nawet tych przepoconych i mokrych.

MAX AIR COMFORT - oddychające materiały umożliwiają skuteczne odprowadzanie potu od skóry. Skutkiem tego jest poczucie komfortu nawet w najtrudniejszych warunkach uprawiania sportu oraz przy wysokich temperaturach.

GEL TEC TECHNOLOGY - specjalne wkładki żelowe zapewniają maksymalną i długotrwałą ochronę dłoni przed wstrząsami i wibracjami. Chronią również dłoń podczas upadku. Ich odpowiednie rozmieszczenie i kształt wpływa zasadniczo na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem.

SHIFT READY - wzmocnienie między kciukiem a palcem wskazującym pozwala na wygodne użytkowanie manetek obrotowych.

ANTI SLIP SYSTEM - odpowiednio ukształtowane materiały antypoślizgowe na spodniej części dłoni zapobiegają ślizganiu i umożliwiają pewne trzymanie kierownicy.

SWEAT DRY COMFORT - delikatny, antybakteryjny materiał frote na kciuku pozwala na ocieranie potu podczas wysokich temperatur lub intensywnej jazdy na rowerze.


O marce: Odzież czeskiej marki Etape to wyspecjalizowane produkty, przeznaczone przede wszystkim na rower, do narciarstwa biegowego oraz do biegania. Firma ma ponad 10-letnie doświadczenie w rozwoju i produkcji odzieży sportowej. Przed wprowadzeniem na rynek wszsytkie ubrania są poddawane długotrwałym, wymagającym testom. Do produkcji wykorzystuje się najnowsze technologie i dobrej klasy, zaawansowane technicznie materiały, dostarczane głównie przez renomowanych producentów z Europy Zachodniej. Etape to lider odzieży sportowej na czeskim rynku, ich jakość doceniła już cała Europa.

Rozmiarówka rękawiczek Etape:

Rozmiar 6 (XS) 7 (S) 8 ( M) 9 ( L) 10 (XL)
Obwód dłoni w cm 15-17cm 18-19cm 20-22cm 23-24cm 25-27cm
Obwód dłoni w calach 6-6.5 7-7.5 8-8.5 9-9.5 10-10.5


POMOC:
Zobacz jak zmierzyć obwód dłoni i wybrać odpowiedni rozmiar rękawiczek - KLIKNIJ TUTAJ