Rękawiczki rowerowe długie - Hirzl Grippp Tour FF roz 3XL

  • Producent: Hirzl
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 229,90 zł 119,00 zł

Unikatowość tego produktu polega na wykorzystaniu specjalnie wyprawionej skóry kangurzej dzięki czemu rękawiczki charakteryzują się trzykrotnie lepszym trzymaniem w warunkach suchych i aż pięciokrotnie w mokrych w porównaniu do innych rękawiczek.
Górna warstwa rękawiczek wykonana jest z niezwykle cienkiej i delikatnej membrany oddychającej, na wewnętrznej stronie posiadają również cienkie żelowe wkładki które niezwykle skutecznie spełniają swoje zadanie.
Przy nadgarstku zapinane na rzep. Wyposażone w uchwyt ułatwiający zakładanie i ściąganie, kciuk pokryty miękkim materiałem może służyć do otarcia twarzy, produkowane aż w siedmiu rozmiarach co pozwala precyzyjnie dobrać je do wielkości dłoni.
Gripp Tour są przeznaczone do każdego rodzaju jazdy na rowerze – szosowej, MTB, czy do jazdy rekreacyjnej. Wkładki Form Fit na wierzchu dłoni, wcięcie Low Wrist w nadgarstku, oraz rozciągliwa membrana, zapewniają idealne dopasowanie. Dzięki lekkiej, żelowej wkładce i elementom wykonanym ze skóry kangura, wszystko jest pod kontrolą, nawet podczas dłuższych podróży.

Specyfikacja Długie, Technologia GRIPPP - kangurza skóra

Tabela Rozmiarów:

Rozmiar XS S M L XL 2XL 3XL
Obwód dłoni cm >16 17-18 18-19 19-20 20-21 cm 21-22 22<


POMOC:

Zobacz jak zmierzyć obwód dłoni i wybrać odpowiedni rozmiar rękawiczek - KLIKNIJ TUTAJ

O marce: Po wprowadzeniu golfowych rękawic TRUST, szwajcarska firma HIRZL, idąc za ciosem, postanowiła z nowym modelem GRIPPP TOUR, wejść na rynek rowerowy. Rękawice, podobnie jak pośród entuzjastów golfa, odnoszą wiele sukcesów na całym świecie. Teraz dostępne również w Polsce! Wspaniałe właściwości tych rękawic są rezultatem innowacyjnej technologii GRIPPP, opracowanej w celu optymalnego garbowania najwyższej jakości kangurzej skóry. Ta procedura powoduje, że rękawice GRIPPP TOUR FF i SF charakteryzują się 3 razy lepszym trzymaniem w suchych i aż 5 krotnym (!!!) w mokrych warunkach w porównaniu do produktów, wiodących producentów na rynku! Dodatkowo, takie elementy jak oddychająca membrana na zewnętrznej stronie rękawic, bardzo lekkie żelowe wkładki, krótki krój oraz system ułatwiający zdejmowanie, czynią z modelu GRIPPP TOUR idealną rękawiczkę zarówno do jazdy na szosie jak i w terenie.Rękawice GRIPPP TOUR gwarantują perfekcyjne dopasowanie, wyśmienite czucie dla dokładnego sterowania i bezkonkurencyjny chwyt w każdą pogodę!