Lampka tylna LEZYNE STRIP ALERT DRIVE 150 lumenów, USB- (NEW 2021) - Fukcja STOP

  • Producent: Lezyne
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 231,00 zł
  • Rabat: -57,75 zł (25 %)
  • 173,25 zł

Lampka w wersji Strip Alert Drive z funkcja światła stop - NEW 2021

Wykrywa zwalnianie i automatycznie zmienia tryb mocniejszego światła hamowania

 

Strip Alert Drive to zaawansowane tylne światło rowerowe LED z naszą specjalnie zaprogramowaną technologią „Alert”. Wyposażony jest w obiektyw szerokokątny zapewniający widoczność do 270 ° oraz innowacyjny czujnik automatycznego hamowania. Podczas zwalniania światło zacznie świecić na stałe jak światło hamowania, a po zatrzymaniu zapewni wyraźny błysk, ostrzegając kierowców lub pojazdy od tyłu. Światło powróci do poprzedniego trybu wyjściowego, gdy kierowca wznowi jazdę. Jego współformowana konstrukcja jest super kompaktowa, wysoce wodoodporna i zawiera pięć diod LED o mocy do 175 lumenów. Dzięki 11 trybom wyjścia, w tym trybowi lampy błyskowej w ciągu dnia, oferuje opcje na każdą porę dnia i nocy. Wszechstronny system mocowania można przymocować do aero lub okrągłych słupków i jest ładowany przez micro-USB. To najlepsze tylne światło rowerowe zapewniające niesamowitą widoczność w dzień i doskonałą widoczność po zmroku.

ma nową soczewkę Wide Angle Optics, która zapewnia widoczność do 270 °. Zapewnia także wydłużenie czasu działania o 27 godzin przez maksymalnie 57 godzin. Jego współformowana konstrukcja jest bardziej kompaktowa, ale nadal ma pięć diod LED o mocy do 150 lumenów. Dzięki 11 trybom wyjściowym, w tym trybowi Daytime Flash, dostępne są opcje na każdą porę dnia i nocy. Wszechstronny system mocowania można przymocować do słupków aerodynamicznych lub okrągłych i można go ładować za pomocą micro-USB.


 

 


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)