Lampka przednia LEZYNE POWER STVZO PRO 80+ 80 luxów, usb

  • Producent: Lezyne
  • Dostępność:
  • szt.
  • 462,00 zł 259,00 zł

 Wysokowydajna lampa rowerowa ze zoptymalizowanym obiektywem STVZO dopasowanym do wysokiej klasy diod LED klasy motoryzacyjnej zapewnia wiodącą w klasie jasność, zasięg widzenia i bezpieczeństwo. Aluminiowy korpus obrabiany CNC rozprasza ciepło i jest bardzo trwały z wbudowaną widocznością boczną. Zaawansowana dwukomorowa bateria litowo-jonowa ze wskaźnikiem naładowania zapewnia wyjątkowo długi czas pracy i można ją szybko ładować za pomocą 2-amperowego kabla Micro USB. Dostępne są trzy tryby mocy do wyboru: 290 lumenów Tryb Blast trwa 4,5 godziny, 180 lumenów Tryb Enduro pracuje 7 godzin, a 80 lumenów Tryb ekonomiczny trwa 13 godzin. Funkcja Tryb Pamięci powraca do poprzednio wybranego trybu, gdy światło jest włączone. Wytrzymały i wszechstronny pasek bezpiecznie mocuje do wszystkich standardowych kształtów prętów, w tym prętów aerodynamicznych.

 

Zoptymalizowana soczewka pod kątem niemieckiej normy StVZO z szerokim rozproszeniem światła i długim zasięgiem. Bardzo wydajna dioda LED zapewnia moc 290 lumenów (80 luxów) i czas pracy do 13 godzin. Trwała, rozpraszająca ciepło konstrukcja aluminiowa obrabiana CNC. Trzy tryby świecenia. Wszechstronny pasek bezpiecznie mocuje lampkę do większości kształtów i rozmiarów kierownic.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 290 lumenów
Waga: 166g
Maksymalny czas pracy: 13 godzin

 O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)