Kask zimowy, narciarski i snowboardowy Alpina ALTO Q-LITE - Black matt

  • Producent: Alpina
  • Dostępność:
  • szt.
  • 949,70 zł

ALPINA ALTO spodoba się każdemu, kto lubi śnieg smagany przez ratraki. Ponieważ kask z szybką pozwala każdemu popisać się na stoku.

Zaczynamy zabawę! Z wielokierunkowym mechanizmem łączenia przyłbicy zapewniającej kompaktowe dopasowanie, aktywną wentylacją, wygodną wkładką Lavalan i kultowym designem.

Wyposażone w mechanizm przesuwno-obrotowy (TRM) uszczelnia szybę szczególnie tuż przy twarzy. Mechanizm pozwala na obrót przyłbicy z górnej do dolnej pozycji.
W dolnej pozycji ruch liniowy (przesunięcie) zapewnia, że przyłbicę można przesunąć w kierunku oczu. Stwarza to kompaktowe dopasowanie kasku do głowy.

 

Q-lite  - Quatroflex Lite - Silnie wzmacniający kontrast, ochrona przed odblaskami, 100% ochrona przed promieniami UV-A, UV-B i UV-C, Odporne na stłuczenie, powłoka przeciwmgielna

 

Mirror - optymalna ochrona przed olśnieniem poprzez odbicie

 

TRM - Mechanizm przesuwno-obrotowy zamyka przyłbicę szczególnie blisko twarzy, tworząc w ten sposób kompaktowe i wygodne dopasowanie kasku do głowy.

 

Hard Shell - Hardshell gwarantuje solidną i odporną na uderzenia powłokę zewnętrzną

 

Hi-EPS - Optymalne pochłania uderzenia dzięki materiałowi Hi-EPS wykonanemu z mikroskopijnych małych komór powietrznych

 

Run System Classic - Run System Classic w połączeniu z systemem Custom Fit o regulowanej wysokości zapewnia optymalne możliwości dopasowania kasku

 

Ergomatic - Łatwa w obsłudze klamra pod brodą, zabezpieczona przed przekręceniem i wielostopniową automatyczną blokadą

 

Y-Clip - Regulowane paski przy uszach, Klips Y łączy przednie i tylne paski pod uchem. Otwarcie klipsa umożliwia łatwą regulację pasków w celu idealnego dopasowania.
 

Fidlock - Zamknięcia FIDLOCK są wyjątkowe dzięki technologii magnetomechanicznej.

 

Airstream control - Aby kontrolować strumień powietrza, otwory wentylacyjne w kasku można otwierać i zamykać za pomocą mechanizmu przesuwnego.

   

Removable earpads - Ochrona po bokach dzięki wytrzymałym, wyjmowanym uszom

 

Neckwarmer - Bardzo wygodny i przyjemny klimat dzięki kominowi na szyję z miękkiego mikropolaru

 

 

O marce Alpina
Na początku było mnóstwo entuzjazmu, wiele pomysłów i marka ALPINA. To było w 1980 r., kiedy Werner Grau, wraz z Hagen Stockklausner i Rolfem Obermeier, rozpoczęli działalność w Friedberg-Derching w pobliżu Augsburg (Niemcy). Dzisiaj, ALPINA jest liderem na rynku kasków i okularów oraz gogli. Wyrażona w liczbach: w Niemczech, jej rynku krajowym, Alpina ma udział ponad 40% w sprzedawanych kaskach, okularach i goglach.