Kask narciarski i snowboardowy ALPINA ALBONA - różne kolory

  • Producent: Alpina
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 399,00 zł
  • Rabat: -79,80 zł (20 %)
  • 319,20 zł

Albona to nie tylko nazwa jednego z najpopularniejszych zjazdów w Saint Anton, ale także nazwa kasku freeride ALPINA, w rewelacyjnym stosunku jakości do ceny. Czysta forma - taka jest konstrukcja kasku ALPINA ALBONA. Minimalistyczny wygląd charakteryzuje się subtelnymi liniami i wysokiej jakości aluminiowym logo. Przejrzysty, dopasowany do indywidualnych potrzeb design sprawia, że ​​kask ma nowoczesny, niepowtarzalny i ponadczasowy kształt. Skorupa kasku składa się z dwóch, trwale połączonych ze sobą części. Wykończenie krawędzi Edge Protect chroni kask w przedniej części, a przejścia tworzą dyskretne otwory wentylacyjne, które są zintegrowane w strategicznie ważnych punktach. Aktywna wentylacja stale zalewa kanały powietrzne wystarczającą ilością powietrza. Wewnątrz system kanałów wentylacyjnych kieruje przepływ powietrza wokół całej głowy. Nowa konstrukcja nauszników zapewnia również bardzo wysoki poziom komfortu. Komfortowe materiały idealnie przylegają do siebie, a perforacja gwarantuje doskonałe postrzeganie otoczenia. ALPINA ALBONA to kask freeride, który oferuje bezkompromisową ochronę, wiele przemyślanych detali i wysoką jakość wykonania.

 

● Zdejmowane nauszniki

● Odczepiane, nadające się do prania elementy wewnętrzne zapewniają wysoki poziom higieny

● Ocieplacz na szyję z miękkiego mikropolaru dla wygody i komfortu

● Precyzyjna regulacja rozmiaru dzięki elastycznemu systemowi regulacji

● Regulowane otwory wentylacyjne

● Dolna krawędź kasku chroniona jest powłoką Shell Protect

● Łatwa w obsłudze klamra paska z wielostopniowym automatycznym zamkiem

● Optymalne pochłanianie uderzeń dzięki materiałowi Hi-EPS wykonanemu z mikroskopijnych małych komór powietrznych

● Niska waga dzięki nowatorskiej produkcji In-Mold, w której skorupa jest trwale połączona z Hi-EPS

● Y-Clip - Regulowane paski przy uszach

 


O marce Alpina
Na początku było mnóstwo entuzjazmu, wiele pomysłów i marka ALPINA. To było w 1980 r., kiedy Werner Grau, wraz z Hagen Stockklausner i Rolfem Obermeier, rozpoczęli działalność w Friedberg-Derching w pobliżu Augsburg (Niemcy). Dzisiaj, ALPINA jest liderem na rynku kasków i okularów oraz gogli. Wyrażona w liczbach: w Niemczech, jej rynku krajowym, Alpina ma udział ponad 40% w sprzedawanych kaskach, okularach i goglach.

Aby dowiedzieć się więcej o marce Alpina oraz poznać dokładniej systemy technologicznie używane w kaskach i okularach zapraszamy do obejrzenia KATALOGU ONLINE