Hulajnoga PUKY R 07L (od 5 lat)

  • Producent: Puky
  • Dostępność:
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 589,00 zł
  • Rabat: -41,23 zł (7 %)
  • 547,77 zł

Klasyczny pojazd, który towarzyszy Twojemu maleństwu przez dzieciństwo i który ciągle i ciągle przynosi wiele radości wszystkim klientom PUKY, ponieważ jest produkowany już od 5 dekad. Z hulajnogą PUKY dzieci rozwijają swoje poczucie równowagi jednocześnie ucząc się jeździć. A wszystko to przy prędkości która jest dostosowana do wieku, umiejętności i preferencji.

Hulajnoga dziecięca przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, i wzroście powyżej 105 cm,

lakier odporny na uderzenia,
końce chwytów kierownicy zabezpieczone przed ześlizgnięciem się dłoni dziecka podczas jazdy,
połączenie kierownicy z korpusem łożyskowane,
podstawa pod stopy pokryta materiałem anty poślizgowym.
Maksymalne obciążenie 50 kg
Kierownica regulowana od 78 do 90 cm
Pompowane opony 12x2,40"
Szprychowe koła
Bezpieczne uchwyty kierownicy
Łożyska kulkowe kół i kierownicy
Hamulec tylnego koła typu v-brake
Dzwonek
Podnóżek
długość 116 cm
Waga 6,5 kg

INFORMACJE DODATKOWE:
Wiek: od 5 lat
Wzrost: od 105cm

Podstawy - Jazda na hulajnodze daje dziecku wytrzymałość niezbędną do jazdy na rowerze, trenuje zarówno poczucie równowagi jak i wzmacnia układ mięśniowy. Dziecko nabiera świadomości co oznacza prędkość, kierownie i hamowanie. Uczą się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w ich otoczeniu i uczą się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro. Hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko. Dodatkowo hulajnoga zajmuje niewiele miejsca, co również obecnie odgrywa niebagatelne znaczenie. Hulajnoga sprawia dużo radości ale również pozwala na szybkie zdjęcie stopy i zahamowanie. Dzieci uwielbiają wiraże i poślizgi na dobrej i solidnej hulajnodze. Dla starszych dzieci, PUKY oferuje komfortowe, bezpieczne i "szybkie" hulajnogi na kołach 12" i 16" zaopatrzone w hamulce.

O marce Puky:  PUKY tradycyjnie znane jest z kompetencji i zaangażowania w produkcję pojazdów przeznaczonych dla dzieci a także z innowacyjności i wyjątkowo wysokich standardów produkcji i konstrukcji: wysokiej jakości materiały i komponenty jak również proszkowe malowanie pojazdów, gwarantują długi okres używalności i wysoką wartość przy odsprzedaży.

Ostrzeżenie! Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym. 50 kg maks.