Hulajnoga PUKY R 03L (od 3 lat)

  • Producent: Puky
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 399,00 zł
  • Rabat: -39,90 zł (10 %)
  • 359,10 zł

Klasyczny pojazd, który towarzyszy Twojemu maleństwu przez dzieciństwo i który ciągle i ciągle przynosi wiele radości wszystkim klientom PUKY, ponieważ jest produkowany już od 5 dekad. Z hulajnogą PUKY dzieci rozwijają swoje poczucie równowagi jednocześnie ucząc się jeździć. A wszystko to przy prędkości która jest dostosowana do wieku, umiejętności i preferencji.

Hulajnoga dziecięca przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, i wzroście powyżej 95 cm, lakier odporny na uderzenia, końce chwytów kierownicy zabezpieczone przed ześlizgnięciem się dłoni dziecka podczas jazdy, pompowane kola, opony wykonane z gumy wysokiej jakość odporne na poślizgi, połączenie kierownicy z korpusem łożyskowane, podstawa pod stopy pokryta materiałem anty poślizgowym.

Wymiary: wysokość 64/73cm, długość 100cm

INFORMACJE DODATKOWE:
Wiek: od 3 lat
Wzrost: od 95cm

Podstawy: Niezwykła lekkość poruszania się na hulajnodze zachwyca dzieci od wielu lat. Ta wyjątkowa właściwość sprawia, że hulajnogi PUKY w niezwykle bezpieczny sposób przygotowują dzieci do późniejszego korzystania z roweru. Dzieci trenują swój zmysł równowagi i wzmacniają mięśnie. Uczą się poczucia prędkości, kierowania i hamowania; trenują reakcje na otoczenie i zdobywają pierwsze doświadczenia w jeździe jednośladem.

O marce Puky:  PUKY tradycyjnie znane jest z kompetencji i zaangażowania w produkcję pojazdów przeznaczonych dla dzieci a także z innowacyjności i wyjątkowo wysokich standardów produkcji i konstrukcji: wysokiej jakości materiały i komponenty jak również proszkowe malowanie pojazdów, gwarantują długi okres używalności i wysoką wartość przy odsprzedaży.

Ostrzeżenie! Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym. 20 kg maks.