Hulajnoga PUKY R 2002L (od 8 lat)

  • Producent: Puky
  • Dostępność:
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 919,00 zł
  • Rabat: -91,90 zł (10 %)
  • 827,10 zł

Klasyczny pojazd, który towarzyszy Twojemu maleństwu przez dzieciństwo i który ciągle i ciągle przynosi wiele radości wszystkim klientom PUKY, ponieważ jest produkowany już od 5 dekad. Z hulajnogą PUKY dzieci rozwijają swoje poczucie równowagi jednocześnie ucząc się jeździć. A wszystko to przy prędkości która jest dostosowana do wieku, umiejętności i preferencji.

Hulajnoga dziecięca przeznaczona dla dzieci powyżej 8 roku życia, i wzroście powyżej 135 cm,

lakier odporny na uderzenia,
końce chwytów kierownicy zabezpieczone przed ześlizgnięciem się dłoni dziecka podczas jazdy,
połączenie kierownicy z korpusem łożyskowane,
podstawa pod stopy pokryta materiałem anty poślizgowym.
Hamulec typu KICK-DOWN na tylnym kole.
Kierownica regulowana od 93 do 106 cm
Pompowane opony 16x1,95"
Szprychowe koła
Solidne, długie błotniki
Łożyska kulkowe kół i kierownicy
Hamulec przedniego (v-brake) i tylnego (bębnowy) koła
Dzwonek
Pasek do bagażnika
Podnóżek
Długość 136 cm

INFORMACJE DODATKOWE:
Wiek: od 8 lat
Wzrost: od 135cm

Podstawy - Jazda na hulajnodze daje dziecku wytrzymałość niezbędną do jazdy na rowerze, trenuje zarówno poczucie równowagi jak i wzmacnia układ mięśniowy. Dziecko nabiera świadomości co oznacza prędkość, kierownie i hamowanie. Uczą się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w ich otoczeniu i uczą się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro. Hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko. Dodatkowo hulajnoga zajmuje niewiele miejsca, co również obecnie odgrywa niebagatelne znaczenie. Hulajnoga sprawia dużo radości ale również pozwala na szybkie zdjęcie stopy i zahamowanie. Dzieci uwielbiają wiraże i poślizgi na dobrej i solidnej hulajnodze. Dla starszych dzieci, PUKY oferuje komfortowe, bezpieczne i "szybkie" hulajnogi na kołach 12" i 16" zaopatrzone w hamulce.

O marce Puky:  PUKY tradycyjnie znane jest z kompetencji i zaangażowania w produkcję pojazdów przeznaczonych dla dzieci a także z innowacyjności i wyjątkowo wysokich standardów produkcji i konstrukcji: wysokiej jakości materiały i komponenty jak również proszkowe malowanie pojazdów, gwarantują długi okres używalności i wysoką wartość przy odsprzedaży.

Ostrzeżenie! Należy stosować środki ochrony indywidualnej.
                  Nie stosować w ruchu ulicznym. 50 kg maks.

WYSYŁKA GRATIS