Hood Buff, Hoodie

  • Producent: Buff
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 179,99 zł 139,00 zł

Hood Buff® to wygodny i ciepły kaptur z częścią osłaniającą szyję i nos, dlatego szczególnie polecany jest podczas uprawiania sportów zimowych.

Hood Buff® jest doskonałą alternatywą dla klasycznej czapki, szalika bądź bluzy z kapturem. Hood Buff to wygodny i ciepły kaptur z częścią osłaniającą szyję i nos, dlatego szczególnie polecany jest podczas mrozów w trakcie uprawiania sportów zimowych.

Windstopper® to materiał, który ze względu na swe właściwości, znajduje zastosowanie w produkcji ubioru sportowego i turystycznego. Tkanina jest niezwykle lekka, doskonale chroni przed wiatrem, nie przepuszcza wody i pozwala skórze oddychać, odprowadzając wilgoć na zewnątrz.

Hodd Buff® został wykonany z przepuszczającej powietrze, bezszwowej mikrobifry oraz nieprzewiewnego i zapewniającego uczucie ciepła materiału Windstopper. Ten rodzaj Buffa jest niezastąpionym elementem garderoby podczas jazdy na nartach, snowboardzie lub łyżwach oraz modnym dodatkiem do stroju podczas zimowych spacerów.

Rozmiar: Jeden uniwersalny rozmiar dla osób dorosłych. Dla dzieci polecamy Junior Buff® i Baby Buff® w rozmiarach dopasowanych dla mniejszych głów.

Pranie: Buff można prać maksymalnie w temperaturze 40°C. Należy pamiętać, żeby nie stosować do ich czyszczenia produktów wybielających ani chemicznych. Ze względu na zastosowaną membranę Windstopper należy używać środków piorących dedykowanych specjalnie do tego typu odzieży. Nie należy Buff-ów suszyć w suszarce bębnowej ani prasować żelazkiem.

Oryginalne opakowanie:

Wszystkie Buff-y sprzedajemy razem z estetycznie wyglądającym i wygodnym ekspozytorem, dzięki czemu Buff może być doskonałym prezentem na wszelkie okazje. Jego unikalne opakowanie w postaci czarno – białych głów, doskonale współgra z szeroką gamą kolorystyczną produktów. Ekspozytor sygnowany jest naszym znakiem towarowym, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że zakupiony towar jest produktem oryginalnym.