Buty ma rower szosowy FLR F-XX.II full carbon matt black

  • Producent: FLR
  • Dostępność:
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 799,90 zł
  • Rabat: -119,98 zł (15 %)
  • 679,92 zł

Zwycięzca Cycling Plus UK'S "Best value shoes" właśnie stał się jeszcze lepszy. Lżejszy. Mocniejszy. Szybszy. Zaprojektowany w jednym celu - aby dostarczyć doskonały but wyścigowy preferowany przez profesjonalistów, najbardziej aerodynamiczny, anatomiczny i biomechanicznie zaawansowany.

Unowocześniony model F-XX II o eleganckim profilu wyposażony w wyjątkową sztywna podeszwę R500 z włókna węglowego zapewniająca maksymalny transfer energii i ukształtowaną ze wsparciem pięty pomagając zwiększyć przepływ krwi, zmniejszyć obtarcia i zapewniając, że każdy wat mocy trafia bezpośrednio do pedałów zapewniając maksymalną wydajność. Bezszwowa część górna jest ukształtowana z pojedynczego kawałka lekkiej mikrofibry, z 6 insertami z siatki powietrznej aby zapewnić równomierny przepływ powietrza wewnątrz buta i zapewnić doskonały efekt wentylacji całej stopy. Podwójny system zapięcia A-A14 REEL: dwa niezależnie regulowane pokrętła zapewniają mocne trzymanie stopy, optymalizują dopasowanie w każdej z krytycznych stref. Górne pokrętło zabezpiecza podbicie i przednią część, a dolne blokuje kostkę/piętę zapewniając komfortowy ruch i dobre trzymanie.

Podeszwa R500 Road Carbon Elite Level

Podeszwa R500 Road Carbon jest specyficznie zaprojektowana dla zawodników, dla których dopasowanie, funkcjonalność i wydajność mają kluczowe znaczenie. Są sztywniejsze i lżejsze niż inne podeszwy i dzięki temu zapewniają silniejszy i skuteczniejszy skok pedału, but jest bardzo lekki a duży przedni port służy dla dodatkowej wentylacji. Podeszwa R500 jest wyposażona w antypoślizgową wkładkę, i stopnie do bezpiecznego chodzenia. Standardowy wzór wiercenia trzech otworów, nadrukowana boczna i przednia / tylna skala do właściwego ustawienia bloków.

Wskaźnik sztywności 14