Buty ma rower MTB FLR F-95X.II full carbon matt black- rozmair 45

  • Producent: FLR
  • Dostępność:
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • Cena katalogowa: 899,90 zł
  • Rabat: -359,96 zł (40 %)
  • 539,94 zł

F-95X II jest wiodącym modelem naszej nowej kolekcji obuwia MTB. Zaprojektowany jako but wyścigowy, jest najlepszym wyborem wygodnego obuwie do wyścigów MTB. F-95X II posiada podeszwę M550, która oferuje maksymalny transfer mocy z wymiennymi elementami wspomagającymi chodzenie i odłączalne kolce z przodu buta; Ergonomiczna, anatomiczna wkładka zapewnienia optymalne krążenie krwi, poprawia wyrównanie i zmniejsza ryzyko otarcia. Górna część wykonana jest z wzmocnionej mikrofibry. Wkładki z siatki nylonowej zapewniają dodatkową wentylację i zwiększają trwałość.

Najnowszą cechą jest nowe pokrętło A-A17. Pozwala na precyzyjne dopasowanie za pomocą tylko jednego pokrętła. Dwie niezależne tarcze optymalizują zampinanie w każdej strefie; Jedno zapewnia dobre zamocowane pięty i kostki, a drugie zabezpiecza łuk i przód stopy. Ta wyjątkowa regulacja zapewnia dopasowanie, stabilność, niezawodność i wytrzymałość zapewniające niezmiennie doskonałe osiągi.

Podeszwa M550 MTB Carbon Elite

M550 jest w pełni wykonana z włókna węglowego. Specjalnie zaprojektowana dla wysokich osiągnięć, długich dystansów i wymagających kolarzy, dla których oprócz wyników liczy się również komfort Podeszwa pozwala na niewielkie ugięcie w palcach, podczas gdy reszta zachowuje wyjątkową sztywność i przekazuje moc przez cały korpus buta. Model M550 charakteryzuje się dużą trwałością. Bieżniki zaprojektowano z myślą o wysokiej przyczepności na sekcje szlaku gdzie nie daje się jechać i trzeba podprowadzić rower. Gumowe elementy bieżnika są zbudowane z pięciu (jeden na palcu, dwa na piętach i dwa w części środkowej) i są łatwe do wymiany. Dodatkowo podeszwa M550 posiada standardowe otwory na bloki wraz z nadrukiem ułatwiającym regulację bloków.

Wskaźnik sztywności 14