Buff Czapka Sportowa Windproof Tech Fleece - czarny-fluor

  • Producent: Buff
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 149,90 zł 119,00 zł

Przeznaczenie:
Techniczna wiatroszczelna czapka z Windspopperem, przeznaczona do intensywnych aktywności takich jak: kolarstwo, bieganie, trail, MTB, narciarstwo alpejskie, wspinaczka. Dzięki idealnemu dopasowaniu doskonale nadaje się pod kask, a płaskie szwy nie podrażniają skóry głowy. Niewielkie, wykonane technologią laserową otwory w okolicy uszu zapewniają właściwy poziom przepływu dźwięków. Sportowa czapka Buff chroni przed wiatrem i ekstremalnie niskimi temperaturami. Największy komfort użytkowania czapki to zakres temperatur między 0˚C a -20˚C.

Materiał:
Połączenie dwóch warstw: Tech Fleece i Gore Windstopper pozwala zarówno na ochronę przed wiatrem jak i zapewnia utrzymanie ciepła przy niskich temperaturach. Czapka wyprofilowana jest w sposób aby chronić czoło oraz uszy przed wiatrem. Wiatroszczelna czapka zrobiona z tkaniny Gore Windstopper® wyposażonej w miękki polar po wewnętrznej stronie. Gore Windstopper® jest materiałem cechującym się znakomitą wiatroszczelnością, nie tracąc przy tym właściwości oddychających. Co więcej, częściowo chroni przed deszczem i jest bardzo wytrzymały.

Właściwości:
Czapka delikatnie otulająca całą głowę. Dzięki swoim właściwościom czapka WINDPROOF jest doskonała również do stosowania pod kask. Odblaskowe logo Buff zwiększa widoczność przy słabym oświetleniu.

Skład materiału: 100% poliester.

 

MATERIAŁ
Windstopper
CERTYFIKATY
TUV Rheinland Oeko-tex
TEMPERATURA
COLD -20˚C / 0˚C
COOL -10˚C / 10˚C
OCHRONA
BARDZO ZIMNO
ZIMNO
CAŁOROCZNIE
WIATR
PRODUKT
Czapki
DLA KOGO
DLA DOROSŁYCH