Bidon termiczny Zefal Arctica PRO 750ml

  • Producent: Zefal
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 9,90 zł
  • szt.
  • 65,00 zł 49,00 zł

Bidon termoizolacyjny renomowanej francuskiej marki Zefal. Dzięki zastosowaniu specjalnej wkładki izolacyjnej, możliwe jest utrzymywanie temperatury napoju przez ponad 3 godziny, a co za tym idzie, doskonale nada się zarówno na chłodne jak i gorące dni. Otwór o średnicy 65mm pomoże napełnić bidon, oraz ułatwi jego czyszczenie. Pojemność 700ml bez problemu wystarczy nawet na dłuższą wycieczkę.

: 1653-
Material: Polypropylene
Height: 259 mm
Colors: Blue (ref. 1653B / Green (ref. 1653C) / Red (ref. 1653D)
Weight: 165 g
Cap: Lock-Cap - Screw-on
Inner tank: Polypropylene
Capacity: 750 ml / 25 oz
Insulated bag: Outside: metallic PET and polyethylene foam / Inside: white PE
Insulation: 2h30
Maximum temperature: 80°C - 176°F max

 


O marce Zefal: Francuska firma powstała 1880 roku. Światowy lider w produkcji akcesoriów rowerowych. Zawór do dętek PRESTA znany również jako zawór Francuski lub Sclaverand to jeden z opatentowanych wynalazków firmy Zefal. Początek lat 50, stał się wyścigiem pomiędzy jakością, estetyką i wagą, ZEFALowi  udało się połączyć wszystkie te cechy we wszystkich swoich produktach. W latach 80 Zefal stał się największym producentem pompek rowerowych na świecie, których produkcja dochodziła do 10 milionów sztuk rocznie.

Światowe przodownictwo zobowiązuje do ciągłego szukania nowych pomysłów, rozwiązań technologicznych i eksperymentowanie z tworzywami sztucznymi, połączenia karbonu i alumniuim, mieszanki różnych tworzyw polimerowych. Wprowadzane innowacje objawiają się nagrodami na międzynarodowych targach i wystawach.