Bidon termiczny Zefal Arctica PRO 550ml

  • Producent: Zefal
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 59,00 zł 49,00 zł

Bidon termoizolacyjny renomowanej francuskiej marki Zefal. Dzięki zastosowaniu specjalnej wkładki izolacyjnej, możliwe jest utrzymywanie temperatury napoju przez ponad 2,5 godziny, a co za tym idzie, doskonale nada się zarówno na chłodne jak i gorące dni. Otwór o średnicy 65 mm pomoże napełnić bidon, oraz ułatwi jego czyszczenie. Pojemność 550ml bez problemu wystarczy nawet na dłuższą wycieczkę.

Material: Polypropylene
Height: 215 mm
Colors: Blue (ref. 1657B / Green (ref. 1657C) / Red (ref. 1657D)
Weight: 135 g
Cap: Lock-Cap - Screw-on
Inner tank: Polypropylene
Capacity: 550 ml / 18 oz
Insulated bag: Outside: metallic PET and polyethylene foam / Inside: white PE
Insulation: 2h30
Maximum temperature: 80°C - 176°F maxO marce Zefal: Francuska firma powstała 1880 roku. Światowy lider w produkcji akcesoriów rowerowych. Zawór do dętek PRESTA znany również jako zawór Francuski lub Sclaverand to jeden z opatentowanych wynalazków firmy Zefal. Początek lat 50, stał się wyścigiem pomiędzy jakością, estetyką i wagą, ZEFALowi  udało się połączyć wszystkie te cechy we wszystkich swoich produktach. W latach 80 Zefal stał się największym producentem pompek rowerowych na świecie, których produkcja dochodziła do 10 milionów sztuk rocznie.

Światowe przodownictwo zobowiązuje do ciągłego szukania nowych pomysłów, rozwiązań technologicznych i eksperymentowanie z tworzywami sztucznymi, połączenia karbonu i alumniuim, mieszanki różnych tworzyw polimerowych. Wprowadzane innowacje objawiają się nagrodami na międzynarodowych targach i wystawach.