Bidon termiczny ze słomką 0,65 L Stanley - Biały

  • Producent: Stanley
  • Dostępność:
  • szt.
  • Cena katalogowa: 184,00 zł
  • Rabat: -33,12 zł (18 %)
  • 150,88 zł

termiczny, szczelny bidon sportowy ze słomką

wygodne rozwiązanie na trening, do auta, piesze wycieczki

Właściwości termiczne bidonu pozwalają na utrzymanie zimnej temperatury wody do 12 godzin, z kostkami lodu nawet do 2 dni.

Bidon wykonany ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, o idealnie matowym wykończeniu. Dobrze się trzyma nawet w wilgotnej dłoni.

Bidon posiada składany na płasko ustnik. Wewnątrz znajduje się słomka, dzięki której można pić bez pochylania bidonu. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie podczas uprawiania sportów tj. jazda rowerem, a nawet jazda samochodem, ponieważ nie zasłaniamy pola widzenia.

Wygodny, składany uchwyt znajdujący się przy pokrywce ułatwia przenoszenie bidonu.

Szeroki wlew umożliwia dodanie do napoju kostek lodu, ułatwia również mycie produktu.

Bidon jest w 100% szczelny.

Jego rozmiar pasuje do większości uchwytów rowerowych i samochodowych.

Materiał, z którego jest wykonana bidon jest naturalnie wolny od BPA i nie pozostawia metalicznego posmaku w przechowywanych płynach.

 

Można myć w zmywarce.

 
CHŁÓD   ŁÓD

12h

 

2 dni


O marce Stanley:
Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termosy ze stalowym wkładem i od tej pory jest liderem w jakości ich wykonania. Termosy i kubki termiczne Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły użytkowników do pewności jaką dają.