Kategorie

Rączka do roweru dziecięcego Saferide , kij do roweru.

Producent: Atran Velo
Dostępność:
 • Dostawa od: 11,90 zł
  • Kolor
  szt.
  89,00 zł
  Uniwersalna rączka do trzymania i prowadzenia rowerka dziecięcego. Łatwy montaż na haku ramy, szybki demontaż. Znacznie ułatwia naukę jazdy dzieci. Stalowa, czarna, z gumowym wyprofilowanym uchwytem. Posiada szwedzkie certyfikaty bezpieczeństwa. Wysoka jakość materiału i wykonania.

  Rączkę zaczepia się na klik - dzięki czemu jednym ruchem możemy ją zamontować lub zdemontować, aby nie zajmowała niepotrzebnie cennego miejsca.

  • Udźwig: do 25kg.
  • Waga: 566 gram.

  O marce AtranVelo:
  Ergonomia, funkcjonalność, trwałość i design. Nie musisz szukać dalej po wybraniu AtranVelo. U nas masz to wszystko. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasze własne laboratorium gdzie dokładnie możemy przetestować i wypróbować materiały, sprawdzić funkcjonalność produktów i ich trwałość. Nasze produkty z pozytywnym wynikiem zostały ocenione także przez samych użytkowników. Nie poprzestaniemy jednak na laurach. Będziemy nadal prowadzić badania nad nowymi materiałami i rozwiązaniami technicznymi, w celu ciągłego rozwoju naszych produktów, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających rowerzystów. Wszystko po to żebyś nie musiał szukać dalej.

  Dostawa

  Raty